Aktuality

Úvodní stránka / Aktuality

PŘEDPRODEJE 2. 10. a 5. 10.

PŘEDPRODEJE 2. 10. a 5. 10.

Další předprodeje jsou pro vás připraveny na pondělí 2. 10. a na čtvrtek 5. 10.

Představujeme výborné ochotníky i letos

Představujeme výborné ochotníky i letos

Jablonecké divadlo pokračuje v projektu "Ochotnické divadlo v našem regionu" a dává prostor výborným divadelním spolkům. Mnozí jsou držiteli ocenění nejen za herecké výkony, ale i za režii, kostýmy i scény.

PŘEDPRODEJ  1. 9.

PŘEDPRODEJ 1. 9.

V pátek 1. 9. začínají předprodeje na tyto pořady: KALABIS QUINTET, SLUHA DVOU PÁNŮ, kRKONOŠSKÉ POHÁDKY 2: ANČE A KUBA MAJÍ KUBÍČKA, LÍBÁNKY U JADRANU, RADIM VIZVÁRY - SÓLO, JIŘÍ SUCHÝ A JITKA MOLAVCOVÁ, ČECHOMOR - KOOPERATIVA TOUR 2017, JANEK LEDECKÝ - VÁNOČNÍ TOUR 2017.

PĚVECKÁ SOUTĚŽ POKRAČUJE

PĚVECKÁ SOUTĚŽ POKRAČUJE

Jste nadaní sóloví amatérští zpěváci? Stačí zaslat přihlášku, připravit si dvě písně jakéhokoliv žánru (jedna musí být česká) a přijít na výběrové kolo.

POKLADNA O PRÁZDNINÁCH

POKLADNA O PRÁZDNINÁCH

Od 30. 6. ZAVŘENO! Otevřeno bude jen před akcí v divadle 26. 7. a 10. 8. 2017 vždy od 14 do 19 hodin.

VÝMĚNA ABONENTEK

VÝMĚNA ABONENTEK

Výměna a prodej abonentek stávajícím předplatitelům proběhne od 12. 6. do 16. 6. 2017 v době od 10 do 13 a od 14 do 17 hodin. Prodej novým zájemcům bude zahájen 19. 6. 2017 v pokladně divadla do 16 hodin.

Předprodej 30. 5.

Předprodej 30. 5.

V úterý 30. 5. od 10 hodin začínají předprodeje na září. Musica Florea, Můj báječný rozvod, Medea, Shirley Valentine a Její Pastorkyňa.

Město plné tónů startuje!

Město plné tónů startuje!

Stejně jako v předešlých ročnících, budou Jablonečané začínající umělce i velké hvězdy potkávat na každém kroku. I letos se jednotlivé produkce uskuteční v divadle, na letní scéně Eurocentra, v Tyršových sadech, na molu či Slunečních lázních jablonecké přehrady Mšeno, před radnicí i na náměstí Dr. Farského. Opět se můžete těšit na pestrou škálu žánrů, od divadelních představení přes koncerty současných zpěváků a hudebních skupin až po klasickou hudbu.

Nákup vstupenek přes web

Nákup vstupenek přes web

Připravili jsme pro Vás možnost zakoupit si vstupenky na představení přes web divadla. Zvolený pořad si "rozkliknete", zvolíte REZERVOVAT NEBO KOUPIT VSTUPENKU a už jen vybíráte místa a platíte převodem z účtu. Upozorňujeme, že toto je možné den po zahájení předprodeje.

Město plné tónů

Město plné tónů

Festival MĚSTO PLNÉ TÓNŮ je v plném proudu. Opět se můžete těšit na pestrou škálu žánrů, od divadelních představení přes koncerty současných zpěváků a hudebních skupin až po klasickou hudbu.

Nadcházející představení

  • JANEK LEDECKÝ - VÁNOČNÍ TOUR 2017
    14.12.2017 od 19 hodin

Naši partneři