Aktuality

Úvodní stránka / Aktuality

Předprodej 30. 5.

Předprodej 30. 5.

V úterý 30. 5. od 10 hodin začínají předprodeje na září. Musica Florea, Můj báječný rozvod, Medea, Shirley Valentine a Její Pastorkyňa.

Město plné tónů startuje!

Město plné tónů startuje!

Stejně jako v předešlých ročnících, budou Jablonečané začínající umělce i velké hvězdy potkávat na každém kroku. I letos se jednotlivé produkce uskuteční v divadle, na letní scéně Eurocentra, v Tyršových sadech, na molu či Slunečních lázních jablonecké přehrady Mšeno, před radnicí i na náměstí Dr. Farského. Opět se můžete těšit na pestrou škálu žánrů, od divadelních představení přes koncerty současných zpěváků a hudebních skupin až po klasickou hudbu.

PŘEDPRODEJ 3. 5.

PŘEDPRODEJ 3. 5.

Ve středu 3. 5. začíná předprodej na tyto pořady: TALICHŮV KOMORNÍ ORCHESTR, TŘI HOLKY JAKO KVĚT, STRATUS CHAMBER ORCHESTRA (USA).

Nákup vstupenek přes web

Nákup vstupenek přes web

Připravili jsme pro Vás možnost zakoupit si vstupenky na představení přes web divadla. Zvolený pořad si "rozkliknete", zvolíte REZERVOVAT NEBO KOUPIT VSTUPENKU a už jen vybíráte místa a platíte převodem z účtu. Upozorňujeme, že toto je možné den po zahájení předprodeje.

Město plné tónů

Město plné tónů

Festival MĚSTO PLNÉ TÓNŮ je v plném proudu. Opět se můžete těšit na pestrou škálu žánrů, od divadelních představení přes koncerty současných zpěváků a hudebních skupin až po klasickou hudbu.

Nadcházející představení

  • MOZART REVUE 2017
    8.6.2017 od 18 hodin

Naši partneři