BOHÉMA

26.7.2017 od 19 hodin

BOHÉMA

Evropská Hudební Akademie Teplice

Opera

Předprodej 5. 5.

Skupina ND

Informace

Autor:
Giacomo Puccini
Režie:
Nancy Hermiston
Hrají:
Sólisté a sbor Evropské Hudební Akademie Teplice, Brixiho komorní soubor Teplice, Orchestr Severočeské filharmonie Teplice.

Dirigent: Gordon Garrard

Výtvarná spolupráce: Tomáš Růžek

Opera o čtyřech dějstvích. Představení v rámci Projektu "Evropská Hudební Akademie Teplice 2017". Mladí talentovaní umělci z celého světa, kteří společně nastudují mimořádná operní díla a provedou je na několika místech ČR, včetně Městského divadla v Jablonci nad Nisou. Tento projekt je připravován ve spolupráci s operními studii University Britské Kolumbie ve Vancouveru (Kanada) a University Severní Floridy v Jacksonville (USA). 

Paříž, hýřiví umělci, velká láska, krutý osud. Opera Bohéma (La bohème) z roku 1896 je nejoblíbenější operou Giacoma Pucciniho, jehož dílo patří do kmenového repertoáru všech světových operních scén. Děj vypráví o lásce chudého básníka Rudolfa k něžné švadlence Mimì, které na chvíli spojí náhoda, ale navždy rozdělí krutá nemoc. 

PRÉMIE SKUPINY ND Jaro 2017 - Na toto prémiové představení je nutno si vyzvednout zvláštní vstupenku v pokladně divadla. Ta je platná pouze s abonentkou!!!

AKCE SE KONÁ V RÁMCI PROJEKTU "MĚSTO PLNÉ TÓNŮ" ZA FINANČNÍ PODPORY STÁTNÍHO FONDU KULTURY ČR.

Představení v rámci Projektu "Evropská Hudební Akademie Teplice 2017".

Vstupenky

200 Kč ( 5. 5. - 31. 5.)
Jednotné vstupné
300 Kč (od 1. 6.)
Jednotné vstupné
Rezervovat NEBO KOUPIT vstupenku

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Partneři akce

  • Rádio Contact
  • STÁTNÍ FOND KULTURY

Naši partneři