Všechna představení

  • WOLFGANG EMANUEL SCHMIDT – violoncello & JAN SIMON – klavír
    25.5.2017 od 19 hodin

WOLFGANG EMANUEL SCHMIDT – violoncello & JAN SIMON – klavír

25.5.2017 od 19 hodin

Koncert dvou výrazných hudebních osobností, německého violoncellisty W. E. Schmidta a českého klavíristy Jana Simona.

  • JABLONECKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL
    26.5.2017 od 17 hodin

JABLONECKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL

26.5.2017 od 17 hodin

Tradiční hudební setkání DPS Vrabčáci a jejich hostů.

  • FILMMAKEŘI aneb JAK SE DĚLÁ FILM
    30.5.2017 od 10 hodin

FILMMAKEŘI aneb JAK SE DĚLÁ FILM

30.5.2017 od 10 hodin

Velmi originální a nápadité představení, které zaujme a pobaví i „puberťáky“.

  • LO STUPENDO
    30.5.2017 od 19 hodin

LO STUPENDO

30.5.2017 od 19 hodin

Úspěšná situační komedie.

  • HURÁ NA DUCHY
    31.5.2017 od 8:30 a 10 hodin

HURÁ NA DUCHY

31.5.2017 od 8:30 a 10 hodin

Představení zábavnou a strašidelně napínavou formou ukazuje dětem, jak se správně chovat v divadle, na koncertě atd.

  • 13. X-DANCE SHOW
    1.6.2017 od 17:30 hodin

13. X-DANCE SHOW

1.6.2017 od 17:30 hodin

Vystoupení taneční skupiny.

  • FEKETE SERETLEK
    5.6.2017 od 10 hodin

FEKETE SERETLEK

5.6.2017 od 10 hodin

V roce 2007 získali v rámci mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava získali mezi 54 konkurenty druhé místo.

  • FEKETE SERETLEK (PŘED RADNICÍ)
    5.6.2017 od 16 hodin před radnicí

FEKETE SERETLEK (PŘED RADNICÍ)

5.6.2017 od 16 hodin před radnicí

Skupina se nechává inspirovat, zpracovává a proměňuje tradiční lidové motivy a písně z celého světa.

  • DONAHA!
    6.6.2017 od 19 hodin

DONAHA!

6.6.2017 od 19 hodin

Proslulý muzikál vypovídá především o síle přátelství a odvaze čelit s humorem sebevětší nepřízni osudu.

  • MOZART REVUE 2017
    8.6.2017 od 18 hodin

MOZART REVUE 2017

8.6.2017 od 18 hodin

Slavnostní rozloučení se školním rokem - ZŠ Mozartova.

  • TALICHŮV KOMORNÍ ORCHESTR
    9.6.2017 od 19 hodin

TALICHŮV KOMORNÍ ORCHESTR

9.6.2017 od 19 hodin

Talichův komorní orchestr se řadí ke špičkovým komorním tělesům v domácím i mezinárodním srovnání.

  • SVĚT TANCE
    11.6.2017 od 17 hodin

SVĚT TANCE

11.6.2017 od 17 hodin

Závěrečné představení TS Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou před koncem školního roku.

  • AKADEMIE TROCHU JINAK
    13.6.2017 od 17 hodin

AKADEMIE TROCHU JINAK

13.6.2017 od 17 hodin

Slavnostní loučení se školním rokem - ZŠ Pivovarská Jablonec nad Nisou.

  • CENA PRO NADANÉ
    14.6.2017 od 18 hodin

CENA PRO NADANÉ

14.6.2017 od 18 hodin

Ocenění nadaných studentů.

  • TŘI HOLKY JAKO KVĚT
    15.6.2017 od 19 hodin

TŘI HOLKY JAKO KVĚT

15.6.2017 od 19 hodin

Tři generace - tři ženy nám s humorem a sebeironií svěřují své já.

  • KOLÍBÁ SE VELRYBA
    15.6.2017 od 8:30 a 10 hodin

KOLÍBÁ SE VELRYBA

15.6.2017 od 8:30 a 10 hodin

Velmi úspěšná pohádka v podání Divadla Alfa Plzeň.

  • ONDŘEJ RUML - MATĚJ BENKO QUINTET
    16.6.2017 od 15 hodin

ONDŘEJ RUML - MATĚJ BENKO QUINTET

16.6.2017 od 15 hodin

Koncert u příležitosti Světového dne proti násilí na seniorech.

  • FAMÍLIE
    18.6.2017 od 19 hodin

FAMÍLIE

18.6.2017 od 19 hodin

Komedie přibližuje divákům vztah dvou odlišných generací a s laskavým humorem projevuje pochopení pro obě strany.

  • Caveman (Jeskynní muž)
    21.6.2017 od 19 hodin

Caveman (Jeskynní muž)

21.6.2017 od 19 hodin

„One man show“ o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou.

  • STRATUS CHAMBER ORCHESTRA (USA)
    27.6.2017 od 19 hodin

STRATUS CHAMBER ORCHESTRA (USA)

27.6.2017 od 19 hodin

Ojedinělý koncert amerického komorního orchestru.

  • SLAVNOSTNÍ AKADEMIE GYMNÁZIA U BALVANU
    28.6.2017 od 17 hodin

SLAVNOSTNÍ AKADEMIE GYMNÁZIA U BALVANU

28.6.2017 od 17 hodin

Předání cen "Maxima" nejlepším studentům.

  • VILÉM VEVERKA - hoboj & ENSEMBLE 18+
    29.6.2017 od 20 hodin (molo přehrady)

VILÉM VEVERKA - hoboj & ENSEMBLE 18+

29.6.2017 od 20 hodin (molo přehrady)

Koncert výborného českého hobojisty s orchestrem.

  • BOHÉMA
    26.7.2017 od 19 hodin

BOHÉMA

26.7.2017 od 19 hodin

Opera v podání mladých umělců z celého světa. Prémie skupiny ND jaro 2017.

  • OPERNÍ GALA
    10.8.2017 od 19 hodin

OPERNÍ GALA

10.8.2017 od 19 hodin

Program nastudovaný v rámci Mezinárodního dirigentského a pěveckého workshopu.

  • ROZMARNÝ DUCH
    22.8.2017 od 20 hodin letní scéna Eurocentra

ROZMARNÝ DUCH

22.8.2017 od 20 hodin letní scéna Eurocentra

Komedie o tom, že není záhodno zahrávat si s okultními vědami a brát spiritismus na lehkou váhu.

  • SPOHR VIOLLIN DUO
    23.8.2017 od 16 hodin před radnicí

SPOHR VIOLLIN DUO

23.8.2017 od 16 hodin před radnicí

Koncert houslového dua.

  • IVO KAHÁNEK - KLAVÍR
    31.8.2017 od 19 hodin

IVO KAHÁNEK - KLAVÍR

31.8.2017 od 19 hodin

Recitál jednoho z nejlepších klavíristů současnosti.

  • MUSICA FLOREA - SBOR COLLEGIUM FLOREUM
    14.9.2017 od 19 hodin

MUSICA FLOREA - SBOR COLLEGIUM FLOREUM

14.9.2017 od 19 hodin

Barokní soubor oživující zapomenuté interpretační styly.

  • MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD
    18.9.2017 od 19 hodin

MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD

18.9.2017 od 19 hodin

Laskavá komedie o nelehkém údělu ženy, kterou opustil manžel.

  • MEDEA (opera)
    20.9.2017 od 19 hodin

MEDEA (opera)

20.9.2017 od 19 hodin

Antický příběh královské dcery Medei - jedné z nejmocnějších kouzelnic řeckých mýtů.

  • SHIRLEY VALENTINE
    22.9.2017 od 19 hodin

SHIRLEY VALENTINE

22.9.2017 od 19 hodin

Bravurní komedie o hledání vlastní identity.

  • JEJÍ PASTORKYŇA
    29.9.2017 od 19 hodin

JEJÍ PASTORKYŇA

29.9.2017 od 19 hodin

Strhující drama zachycuje věčný lidský konflikt mezi společenským pořádkem a lidskou vášní.

Naši partneři