pondělí
11.12.2017
Vánoční koncert BIG "O"BANDU MARKA OTTLA

neděle
10.12.2017
MUSICA BOHEMICA & IUVENTUS, GAUDE!

pátek
8.12.2017
VYŠLA HVĚZDA NAD BETLÉMEM

středa
6.12.2017
Tajemný hrad v Karpatech

středa
6.12.2017
TŘI LETUŠKY V PAŘÍŽI

úterý
5.12.2017
VOSA MARCELKA

pondělí
4.12.2017
KYTICE

neděle
3.12.2017
O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH

sobota
2.12.2017
VÁNOCE S NISANKOU 2017

pátek
1.12.2017
FEŠÁCI 2017

čtvrtek
30.11.2017
MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD

středa
29.11.2017
ČECHOMOR KOOPERATIVA TOUR 2017

úterý
28.11.2017
POPLACH V POHÁDKOVÉM LESE

pondělí
27.11.2017
UŽ JE TADY ZAS!

neděle
26.11.2017
HLÍDALI JSME JEŽÍŠKA

sobota
25.11.2017
HRADIŠŤAN & JIŘÍ PAVLICA a Smíšený pěvecký sbor JANÁČEK

pátek
24.11.2017
ČESKÝ HONZA

čtvrtek
23.11.2017
ČOCHTAN VYPRAVUJE

středa
22.11.2017
EBEN TRIO - klavírní trio

středa
22.11.2017
RŮŽE PRO ALGERNON

úterý
21.11.2017
PROTON!!!

pondělí
20.11.2017
ONDŘEJ RUML

neděle
19.11.2017
AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ

čtvrtek
16.11.2017
ŽELARY

středa
15.11.2017
"HURÁ DO OPERY", mladí pěvci v Jablonci.

úterý
14.11.2017
ČESKÝ STŘEDOVĚK

pondělí
13.11.2017
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA

neděle
12.11.2017
CIRKUS UNIKUM

sobota
11.11.2017
HVĚZDY NAD JEŠTĚDEM 2017

úterý
7.11.2017
JIŘÍ SUCHÝ - JITKA MOLAVCOVÁ

sobota
4.11.2017
Společně nejen na jevišti 2017

čtvrtek
2.11.2017
MEZI NEBEM A ZEMÍ

středa
1.11.2017
GRAFFOVO KVARTETO

neděle
29.10.2017
SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ NOMINACÍ A CENY MĚSTA TANCE 2017

sobota
28.10.2017
TANEC, TANEC... 2017 - II. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER

pátek
27.10.2017
TANEC, TANEC... 2017 - I. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER

čtvrtek
26.10.2017
TANEC, TANEC... 2017 - INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ

pondělí
23.10.2017
Podzimní fantazie 2017

neděle
22.10.2017
SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC

čtvrtek
19.10.2017
SÓLO

čtvrtek
19.10.2017
PEJPRBÓJ

středa
18.10.2017
LÉKAŘEM PROTI SVÉ VŮLI

pondělí
16.10.2017
LÍBÁNKY NA JADRANU

neděle
15.10.2017
KRKONOŠSKÉ POHÁDKY 2: Anče a Kuba mají Kubíčka

sobota
14.10.2017
Sluha dvou pánů

pátek
13.10.2017
ČARODĚJNICKÝ UČEŇ

středa
11.10.2017
KALABIS QUINTET

pondělí
9.10.2017
CHTĚLA BYCH TANČIT JEN...

pátek
6.10.2017
KÁŤA A ŠKUBÁNEK

pátek
29.9.2017
JEJÍ PASTORKYŇA

úterý
26.9.2017
LUCERNA

neděle
24.9.2017
O PRINCEZNĚ, KTERÁ RRRRRÁČKOVALA

pátek
22.9.2017
SHIRLEY VALENTINE

středa
20.9.2017
PRODANÁ NEVĚSTA

pondělí
18.9.2017
MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD

sobota
16.9.2017
ÚŽASNÁ SVATBA

sobota
16.9.2017
Den evropského kulturního dědictví 2017

pátek
15.9.2017
PERFECT DAYS

čtvrtek
14.9.2017
MUSICA FLOREA - SBOR COLLEGIUM FLOREUM

středa
6.9.2017
VIVA ESPAŇA

čtvrtek
31.8.2017
IVO KAHÁNEK - KLAVÍR

středa
30.8.2017
BOHEMIA VOICE

úterý
29.8.2017
Rozárčina postýlka

středa
23.8.2017
SPOHR VIOLLIN DUO

úterý
22.8.2017
ROZMARNÝ DUCH

středa
16.8.2017
MIROSLAV AMBROŠ (housle) - OLDŘICH VLČEK (viola) - ZUZANA AMBROŠOVÁ (el. klavír)

neděle
13.8.2017
KOLA DOKOLA - STO ZVÍŘAT

čtvrtek
10.8.2017
OPERNÍ GALA

středa
2.8.2017
JANA BEZPALCOVÁ - akordeon

úterý
1.8.2017
BLONDÝNKY SLADKÉ …

středa
26.7.2017
BOHÉMA

středa
19.7.2017
PETR SMETÁČEK & CARLO ZEGARRA ABANTO

úterý
18.7.2017
KOUZLA SKŘÍTKŮ

středa
12.7.2017
JULIE SÉQUARDTOVÁ - flétna & MIHO FUKUDA - klavír

čtvrtek
29.6.2017
VILÉM VEVERKA - hoboj & ENSEMBLE 18+

středa
28.6.2017
SLAVNOSTNÍ AKADEMIE GYMNÁZIA U BALVANU

úterý
27.6.2017
STRATUS CHAMBER ORCHESTRA (USA)

středa
21.6.2017
Caveman (Jeskynní muž)

úterý
20.6.2017
Bohemia Voice v Bílém mlýnu v Liberci

neděle
18.6.2017
FAMÍLIE

pátek
16.6.2017
ONDŘEJ RUML - MATĚJ BENKO QUINTET

čtvrtek
15.6.2017
TŘI HOLKY JAKO KVĚT

čtvrtek
15.6.2017
KOLÍBÁ SE VELRYBA

středa
14.6.2017
CENA PRO NADANÉ

úterý
13.6.2017
AKADEMIE TROCHU JINAK

neděle
11.6.2017
SVĚT TANCE

pátek
9.6.2017
TALICHŮV KOMORNÍ ORCHESTR

čtvrtek
8.6.2017
MOZART REVUE 2017

úterý
6.6.2017
DONAHA!

pondělí
5.6.2017
FEKETE SERETLEK

pondělí
5.6.2017
FEKETE SERETLEK (PŘED RADNICÍ)

čtvrtek
1.6.2017
13. X-DANCE SHOW

středa
31.5.2017
HURÁ NA DUCHY

úterý
30.5.2017
FILMMAKEŘI aneb JAK SE DĚLÁ FILM

úterý
30.5.2017
LO STUPENDO

pátek
26.5.2017
JABLONECKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL

čtvrtek
25.5.2017
WOLFGANG EMANUEL SCHMIDT – violoncello & JAN SIMON – klavír

pátek
19.5.2017
HRÁTKY NA POHÁDKY

pátek
19.5.2017
DEN JABLONECKÝCH ZDRAVOTNÍKŮ

čtvrtek
18.5.2017
TRAPAS NEPŘEŽIJU! aneb TEN ŘÍZEK NEZVEDEJ!

středa
17.5.2017
EVŽEN ONĚGIN (školní)

úterý
16.5.2017
BOHEMIA BALET

pondělí
15.5.2017
MAKOVÝ MUŽÍČEK

neděle
14.5.2017
ZAČAROVANÝ LES

pátek
12.5.2017
AFRIKA aneb Češi mezi lidožravci

čtvrtek
11.5.2017
NOC NA KARLŠTĚJNĚ

úterý
9.5.2017
NA MISKÁCH VAH

pátek
5.5.2017
NEKONEČNÝ PŘÍBĚH

středa
3.5.2017
David Deyl - Melodie mého srdce: muzikál

pátek
28.4.2017
Jarní koktejl ZUŠ

čtvrtek
27.4.2017
Jarní koktejl ZUŠ

středa
26.4.2017
ULICE PLNÁ KOUZEL

úterý
25.4.2017
KRASAVICE INTERKONTINENTÁLNÍ

pondělí
24.4.2017
KDYŽ PTÁČKA LAPAJÍ...

neděle
23.4.2017
OSLÍ KŮŽE aneb NEBOJÍŠ SE PRINCEZNIČKO?

pátek
21.4.2017
PÁTÁ DOHODA S JAROSLAVEM DUŠKEM

čtvrtek
20.4.2017
ČTYŘI DOHODY S JAROSLAVEM DUŠKEM

čtvrtek
20.4.2017
LIKE SHAKESPEARE

úterý
18.4.2017
VZKŘÍŠENÍ

úterý
11.4.2017
NOVECENTO (1900)

pondělí
10.4.2017
MUSICA PER CINQUE

pondělí
10.4.2017
"FAME"

sobota
8.4.2017
Soutěž dětských zpěváků lidových písní - "ZPĚVÁČEK" a přehlídka dětských folklorních souborů

čtvrtek
6.4.2017
O STATEČNÉM MIKEŠOVI

středa
5.4.2017
Kutloch aneb I muži mají své dny

úterý
4.4.2017
Krajská přehlídka DPS 2017

pondělí
3.4.2017
ODDACÍ LIST

neděle
2.4.2017
VESELÁ POUŤ

čtvrtek
30.3.2017
DON JUAN

středa
29.3.2017
ELLING A KJELL BJARNE aneb Chvála bláznovství

středa
29.3.2017
SNĚHOVÁ KRÁLOVNA

úterý
28.3.2017
Drahá Mathilda

sobota
25.3.2017
Mezikrajová postupová přehlídka "OTEVŘENO 2017"

pátek
24.3.2017
O BÍLÉ LANI

úterý
21.3.2017
KYTICE

pondělí
20.3.2017
CESTA DO PRAVĚKU

pátek
17.3.2017
JAKUB A JEHO PÁN

pátek
17.3.2017
TAH DÁMOU aneb NAPŘED TROCHU VÍNA…

čtvrtek
16.3.2017
TAJEMSTVÍ STARÉ BAMBITKY

čtvrtek
16.3.2017
SAX & PIANO DUO

středa
15.3.2017
Michal Horáček "NA CESTĚ 2017" aneb Petr Hapka žije!!!

úterý
14.3.2017
Padesátka

neděle
12.3.2017
KOLÍBÁ SE VELRYBA

sobota
11.3.2017
TANEC SRDCEM - II. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER A INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ DIPTYCH

pátek
10.3.2017
TANEC SRDCEM - I. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER

středa
8.3.2017
ČESKÉ FILHARMONICKÉ KVARTETO

neděle
5.3.2017
GISELLE

pátek
3.3.2017
SPIRITUÁL KVINTET

čtvrtek
2.3.2017
VELRYBA LÍZINKA

úterý
28.2.2017
Besídka 2017

pondělí
27.2.2017
CHAPLIN

neděle
19.2.2017
O LÍNÉM HONZOVI

pátek
17.2.2017
PERNÍKOVÁ CHALOUPKA

středa
15.2.2017
JIŘÍ VODIČKA (housle) - MARTIN KASÍK (klavír)

úterý
14.2.2017
ŠKAREDÁ STŘEDA aneb Teta z Halifaxu

úterý
7.2.2017
MIKULÁŠOVY PATÁLIE

pondělí
6.2.2017
Nejúspěšnější sportovec Jablonecka roku 2016

pátek
3.2.2017
XI. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTSKÉHO DIVADLA

úterý
31.1.2017
ONDŘEJ HAVELKA a jeho MELODY MAKERS "BUDE TO JINAK"

pondělí
30.1.2017
Božská Sarah

neděle
29.1.2017
TŘI ČUNÍCI NEZBEDNÍCI

pátek
27.1.2017
PHANTOM

pátek
27.1.2017
Phantom (školní)

středa
25.1.2017
KRÁLOVA ŘEČ

sobota
21.1.2017
DROBEČKY Z PERNÍKU

pátek
20.1.2017
ROMAN WÁGNER - klavír

pátek
20.1.2017
Sněhurka a sedm trpaslíků

středa
18.1.2017
Stařec a moře

pondělí
16.1.2017
Komáři se ženili

neděle
15.1.2017
OBLOMOV

pátek
13.1.2017
Celebrity

neděle
8.1.2017
IRENA WEBER - mezzosoprán, JAROSLAV DVORSKÝ - tenor, JAKUB PUSTINA - tenor

sobota
7.1.2017
Tříkrálové zpívání 2017

neděle
1.1.2017
Novoroční koncert Filharmonie Hradec Králové

Naši partneři