EVROPA - NÁŠ DOMOV

13.12.2017 od 19 hodin

EVROPA - NÁŠ DOMOV

Vážná hudba

Předprodej 23. 10.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Mimořádná událost! Jedinečný koncert se sólistou Metropolitní opery v New Yorku Štefanem Kocánem.

Projekt byl finančně podpořen z EFRR z programu Interreg V-A Česká republika - Polsko 2014-2020 prostřednictvím Euroregionu Nisa. 

ŠTEFAN KOCÁN (SK) - bas

MARINA VYSKVORKINA (UA) – soprán, TOMASZ JANCZAK (PL) – tenor       

PKF - PRAGUE PHILHARMONIA

SZYMON MAKOWSKI (PL) - dirigent

Spoluúčinkují: DPS ZLOTE NUTKI (PL), DPS VRABČÁCI (CZ)

„PKF – Prague Philharmonia vystupuje s finanční podporou Ministerstva kultury ČR a magistrátu hlavního města Prahy.“ 

V programu zazní árie A. Dvořáka, B. Smetany, J. D. Zelenky, G. F. Handela, W. A. Mozarta, G. Verdiho, G. Pucciniho a dalších.

ŠTEFAN KOCÁN – sólista Metropolitní opery v New Yorku, La Scaly v Itálii, Vlámské opery v Belgii, Bavorské a Berlínské státní opery v Německu, Teatra Municipal Santiago de Chile, Vídeňské státní opery v Rakousku, Covent Garden ve Velké Británii či Národního divadla Praha v České republice.

MARINA VYSKVORKINA – Marina Vyskvorkina je sopranistka ruského původu, jejíž mezinárodní kariéra začala v roce 1998. Zvítězila na mnoha prestižních hudebních soutěžích a stala se objevem devadesátých let a dodnes patří k nejvyhledávanějším sopranistkám. Marina Vyskvorkina má na operním repertoáru především Violettu (Verdi – La Traviata), kterou zpívala ve vídeňské a hamburské Státní opeře, ve Státní opeře Praha, v Národním divadle v Praze a v Brně a ve Státní opeře v Oděse. Vystupuje na předních světových scénách v Grand Opera v americkém Connecticutu, v Teatro Massimo v Palermu, dále v operních domech ve Vídni, ve Stamfordu, v Parmě, Piacenze a mnoha dalších.

TOMASZ JANCZAK – ředitel Dolnoslezské Filharmonie Jelení Hora, sólista ve Wroclawi, Gdyni, Lublinu v Polsku, v USA, Velké Británii, Německu. 

SZYMON MAKOWSKI –  finalista soutěže Besancon ve Francii a ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu, dirigent Dolnoslezské Filharmonie Jelení Hora, hostuje v předních operních domech po celém Polsku, Německu, Litvě, Rakousku a Česku.

DPS ZLOTE NUTKI – dětský pěvecký sbor v Jelení Hoře, účinkoval v České republice, Německu.

Sbormistryně Monika Frackiewicz – Motyka.

DPS VRABČÁCI – dětský pěvecký sbor z Jablonce nad Nisou, účinkoval v Polsku, Německu, Mexicu, USA.

Sbormistr Mgr. Pavel Žur

 

PARTNEREM PROJEKTU EVROPA - NÁŠ DOMOV JE DOLNOSLEZSKÁ FILHARMONIE JELENÍ HORA. 

4loga.jpg (13 KB)Předprodej vstupenek

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Vstupenky

400 Kč
I. cenová kategorie
350 Kč
II. cenová kategorie
250 Kč
III. cenová kategorie
220 Kč
IV. cenová kategorie
Rezervovat NEBO KOUPIT vstupenku

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Partneři akce

  • Rádio Contact
  • Titan metalplast

Naši partneři