IVO KAHÁNEK - KLAVÍR

31.8.2017 od 19 hodin

IVO KAHÁNEK - KLAVÍR

Vážná hudba

Předprodej 5. 5.

Informace

Jako interpret nevšední emocionální síly a hloubky si Ivo Kahánek získal pověst jednoho z nejpůsobivějších umělců své generace a je mnohými považován za nejlepšího současného českého pianistu. Svůj dar okamžitě navázat citovou vazbu s publikem dokáže náležitě zužitkovat ve skladbách od baroka po modernu, s těžištěm v romantickém repertoáru. V cizině je rovněž pokládán za specialistu na interpretaci české hudby.

V roce 2017 ho čekají mj. koncertní cesty do Německa, Portugalska, Monaka, Švýcarska, Polska a Slovenska, kde se představí jako sólista v klavírních koncertech Wolfganga Amadea Mozarta, Ludwiga van Beethovena, Fryderyka Chopina, Ference Liszta, Bohuslava Martinů či Bély Bartóka a samozřejmě také na mnoha recitálech (Londýn, Monte Carlo, Porto, Herceg Novi, Praha aj.). V České republice vystoupí např. na mezinárodním  festivalu Smetanova Litomyšl nebo v abonentních cyklech Janáčkovy Filharmonie Ostrava, Karlovarského symfonického orchestru a dalších.

IVO KAHÁNEK

PROGRAM: LUDWIG VAN BEETHOVEN - Sonáta c moll op. 13 „Patetická“, LEOŠ JANÁČEK -  V mlhách, FRYDERYK CHOPIN - Scherzo

Akce se koná v rámci projektu "Město plné tónů" za finanční podpory Státního fondu kultura ČR.

POKLADNA OTEVŘENA DO 29. 6. O PRÁZDNINÁCH OTEVŘENO POUZE V DEN KONÁNÍ KONCERTU OD 14 HODIN.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • STÁTNÍ FOND KULTURY

Naši partneři