KDYŽ PTÁČKA LAPAJÍ...

24.4.2017 od 19 hodin

KDYŽ PTÁČKA LAPAJÍ...

Divadlo Na Vinohradech Praha

Činohra

Předprodej 13. 3.

Skupina DA

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Georges Feydeau
Režie:
Tomáš Töpfer
Hrají:
Marek Holý, Petr Rychlý, Václav Svoboda, Václav Vydra, Pavel Nečas, Jaroslav Satoranský, Tereza Baberová/Andrea Černá, Kateřina Brožová, Šárka Vaculíková a další.

Situační komedie z pera mistra tohoto žánru. Hlavní hrdina, Fernand de Bois, řeší vskutku svízelné dilema: jak oznámit své milence, atraktivní varietní divě, že ji opouští, protože se žení s šlechtickou dcerou? A kdyby jen to: jak si má poradit s tím, že rodina jeho nastávající pozvala právě nic netušící milenku na slavnostní večírek, kde má být svatba oznámena?

Velký klasik komediálního divadla nás na velkém jevišti znovu přesvědčí, že i humor nostalgicky spojovaný se secesí, dokáže být zcela dnešní a pěkně kousavý.

NÁHRADNÍ TITUL ZA PŮVODNĚ PLÁNOVANÝ "Velká mela aneb Francouzská kuchyně".

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři