KOUZLA SKŘÍTKŮ

18.7.2017 od 15 hodin (letní scéna Eurocentra)

KOUZLA SKŘÍTKŮ

Divadlo Navětvi Praha

Dětská

Předprodej prodej na místě

Informace

Autor:
MATĚJ KROUPA
Režie:
JAKUB BARAN
Hrají:
JAKUB BARAN, MATĚJ KROUPA

Jak skřítčí kluci poznávají svět?

Veselá pohádka o dvou malých domácích skřítcích a jejich velkém dobrodružství. Zvídavý skřítek Peříčko přesvědčí svého mrzutého brášku Hadráska, aby spolu podnikli tajnou objevitelskou výpravu. Chtějí si prohlédnout ten úžasný svět z tatínkova vyprávění, které zatím jen slýchávali před usnutím zachumlaní v peřinkách.

Že už tušíte, co všechno na ně v tom světě čeká? Ale co když se ten celý jejich veliký svět vejde jen na obyčejný stůl?  Víte kolik legrandy, srandy, bžundy a švandy si užijete na takovém stole, pokud nejste o moc větší než ruka? Každá rošťárna je přece skvělá zábava, když můžete použít kouzla, která zvládnou napravit všechnu neplechu, takže ráno nikdo nic nepozná…
Jenomže skřítčí kluci netuší, že kouzly se musí šetřit. A ani ve snu je předtím nenapadlo, že by se mohl stát nějaký průsšvih. Nejsou totiž sami, přestože se zdá, že všichni v domě spí. A když jednoho z brášků odnese do svého pelíšku obrovitý zrzavý kocour, musí se ten druhý obejít bez kouzel. A to už není legrace a chce to pořádnou dávku odvahy! 
V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ SE USKUTEČNÍ V KINĚ JUNIOR.
PRODEJ VSTUPENEK NA MÍSTĚ.
Akce se koná v rámci projektu "Město plné tónů" za finanční podpory Státního fondu kultury ČR.

Naši partneři