OBLOMOV

15.1.2017 od 19 hodin

OBLOMOV

Divadlo V Dlouhé Praha

Činohra

Předprodej 12. 12.

Skupina DB

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Ivan Alexandrovič Gončarov
Režie:
Hana Burešová
Hrají:
Michal Isteník, Veronika Lazorčáková, Tomáš Turek, Jan Meduna, Jan Vondráček a další.

Citlivý a až dětsky upřímný Oblomov odmítá přijmout pravidla uspěchaného světa, založeného na sobectví a přetvářce, a nechce s ním ani zápasit. Svou vědomou nečinností klade horečné lidské aktivitě znepokojivé otázky po jejím smyslu.

Titulní postava Gončarovova románu dala jméno vlastnosti nebo stavu člověka neschopného činu, utíkajícího se do snu. Pojem „oblomovština“ je dnes známý na celém světě a Oblomov se stal hrdinou z galerie nejslavnějších literárních postav, jakými jsou Hamlet, Don Quijote, Don Juan či Švejk. 

V titulní roli Michal Isteník z Městského divadla Brno, kterého jste už u nás mohli vidět v několika představeních, naposledy jako Čičikova v režisérčiných Mrtvých duších, za nějž získal Cenu Thálie.

DALŠÍ INFORMACE

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři