Padesátka

14.3.2017 od 19 hodin

Padesátka

A Studio Rubín Praha

Činohra

Předprodej 5. 12.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Petr Kolečko
Režie:
Vojtěch Kotek
Hrají:
Ondřej Pavelka, Jakub Prachař, Marek Taclík a Michal Pavlata ze záznamu.

Pavka je nejstarším žijícím členem tradiční běžkařské rodiny Bulánů. Bojí se, že  syn Jura nedokáže naplnit jeho odkaz. Místo Jizerské padesátky ho totiž zajímají manželky rolbařů a členů horské služby. Pavka kvůli tomu nemůže jet rolbou, jak se před rolbaři stydí, a každý druhý den nosí zásoby do své horské chaty až z Bedřichova v krosně. Krosna, kterou vláčí na svých bedrech, je čím dál tím těžší. Ne proto, že by horalek, rumu na grog nebo párků bylo víc. Ale proto, že na Pavku stále více a více doléhá tíha těžkého osudu Bulánových. Osudu, který je stejně mrazivý, jako zmrzlé sliny vyčerpaných běžkařů.

„Dědova zlomená hůlka je takovej jizerskej Excalibur.“

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři