PHANTOM

27.1.2017 od 19 hodin

PHANTOM

H.I.L.T. černé divadlo Theodora Hoidekra Praha

Komponované pořady

Předprodej 12. 12.

Skupina ND

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Režie:
Theodor Hoidekr
Hrají:
soubor černého divadla H.I.L.T

Tajemná postava s maskou zvaná „FANTOM“ poprvé diváky okouzlila v roce 1916 v hororovém filmovém zpracování, které se nedochovalo. Po různých jevištních i filmových verzích přichází ve formě černého divadla. Zářivá maska vám otevře dveře do 15ti tanečně pantomimických obrazů. Náš Phantom se ujme chlapce a dívky, kteří podlehli stereotypu života a přijme je na malou návštěvu ve světě černého divadla, která jim přinese společný zážitek. Nejde o klasického Phantoma opery, ale o výběr toho nejlepšího z tvorby souboru HILT Praha, který s černým divadlem slaví úspěchy v ČR i v zahraničí.

Soubor je složen z vynikajících tanečníků a černoherců.

Žánr černého divadla sbírá světové úspěchy již od roku 1955 a jeho základnou se stala Česká republika. Vizuální efekty, vznášející se postavy a kouzlo barev v nekonečném prostoru absolutní tmy je dechberoucím divadelním zážitkem. Autor představení, Theodor Deutsch Hoidekr, již zrežíroval několik show černého divadla a spolupracoval mimo jiné s největší filmovou star Bollywoodu Abhishekem Bachchanem na galavečeru v New Delhi.    

H.I.L.T. černé divadlo Theodora Hoidekra

PRÉMIE SKUPINA ND

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři