VELRYBA LÍZINKA

2.3.2017 od 8:30 a 10 hodin

VELRYBA LÍZINKA

Divadlo Krapet Praha

Dětská

Informace

Autor:
Květa Kuršová
Režie:
Zdeněk Tomeš
Hrají:
Tomáše - Ondřej Pšenička / Jiří Kohout Velrybu Lízinku - Michaela Sajlerová Pana Volejníčka - Patrik Vojtíšek / Libor Jeník / Radim Jíra Profesora Ovečku - Zdeněk Tomeš Paní Parmovou - Michaela Sajlerová Pana Okouna - Zdeněk Tomeš

Všichni jste se alspoň jednou v životě zatoulali. Takže asi tušíte, jaké to je, ocitnout se v cizím prostředí a mezi cizími bytostmi. No a tak si možná dovedete představit, jak se musí cítit hrdinka naší pohádky velryba Lízinka, která se k nám do českých řek zatoulala až ze Severního moře. Jako vy jste asi hledali spřízněnou dušičku, tak i ona marně hledá pomoc a kamaráda mezi rybami. Až potká u břehu stejně nešťastného osamoceného kluka malého rybáře Tomáše. A protože jejich kamarádství je opravdové, dokáží spolu překonat nástrahy pana Volejníčka, který chce Lízinku jen pro sebe a uvězní jí na své plovárně. Jak se podaří uniknout ze spárů pana Volejníčka a kdo jim bude pomáhat, to uvidíte sami.

Hudba a texty písní: Marek Eben 

DOPORUČENÝ VĚK: MŠ, 1. TŘ. ZŠ

délka představení: 1 hod.

Objednávky vyřizuje paní Kaufmanová - mail vystavy@divadlojablonec.cz - tel. 483 310 064

VEŘEJNOST si vstupenky zakoupí v den konání, 25 minut před začátkem. Vstup hlavním vchodem, kde je pouze pro školní pořady otevřena pokladna.

Divadlo se otevírá 30 minut před začátkem. 

Naši partneři