VESELÁ POUŤ

2.4.2017 od 15 hodin

VESELÁ POUŤ

LOUTKOHERECKÁ SKUPINA LOUDADLO

Dětská

Předprodej 24. 2.

Skupina RD

Informace

Režie:
kolektivní

Loutkoherecká revue, v níž se objeví známé postavičky České televize – Jů a Hele, Muf a mnoho dalších. Tentokrát se potkávají na pouti spolu s medvědem pandou v roli dravé šelmy, strašidly, kterých se ale nikdo nebojí, fakírem s hady…

Představení je určeno dětem od 3 do 10 let. Zajímavostí jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Aktivně jsou však do děje zapojeni všichni diváci. Jako hosté vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele.

VÍCE INFORMACÍ

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři