XI. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTSKÉHO DIVADLA

3.2.2017 od 20 hodin

XI. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTSKÉHO DIVADLA

Ostatní

Předprodej 1. 11.

Informace

"HVĚZDNÝ PLES S LUCIÍ BÍLOU"

K  tanci a poslechu hraje liberecký orchestr BIG´O´BAND MARKA OTTLA.

Večerem provází Ondřej Sokol. 

Host: Martin Chodúr Marina Vyskvorkina (vynikající, světově uznávaná sopranistka ukrajinsko-ruského původu, sólistka Národního divadla).

Klavírní doprovod Sára Bukovská (působí v pozici sbormistra a korepetitora v Hudebním divadle Karlín). Aktuálně spolupracuje se světově známou houslistkou Gabrielou Demeterovou a  operní hvězdou Marinou Vyskvorkinou na unikátním cyklu symfonických písní. V roce 2013 vzniklo v její hudební režii sólové symfonické album Václava NOIDA Bárty.

Chybět nebude ani tombola.

V ceně vstupenek je zahrnut slavnostní přípitek a celovečerní menu ve formě bufetu. Catering zajistí restaurace Bílý Mlýn Liberec. 

MÍSTA NEJSOU ČÍSLOVÁNA.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři