Pusťte Donu k maturitě

Pusťte Donu k maturitě

Divadlo Pod Palmovkou

Činohra

Skupina DS

Informace

Autor:
Tomáš Dianiška
Režie:
F. X. Kalba
Hrají:
DIANIŠKA TOMÁŠ, HUŠEK JAN, STÁRKOVÁ ERIKA, DOČKALOVÁ TEREZA, TRNKOVÁ KAMILA, FIALOVÁ VENDULA, WOJTYLOVÁ IVANA, ALBRECHT JAKUB , PANZNER JIŘÍ, MIKLUŠ ROBERT, BURA ANNA

Láska, sex a něžnosti na 90210 způsobů

Čágo bélo, šílenci. Je právě tolik, kolik je a vaše oblíbené Studio Palm OFF přináší epizodu z vašeho dospívání.  Brandon má nového walkmana, Kelly to přehnala s odbarvovačem a mami, tati, Dylan pije! Nechceš si o tom promluvit? Nekompromisní ponor do devadesátek, do období, kdy všechny otázky dokázalo zodpovědět Bravíčko. Kdy jsme všichni toužili chodit na West Beverly high. Kdy jsme trsali na Spice girls. Láska, sex a něžnosti na 90210 způsobů. A nezapomeňte: až dokoukáte film, přetočte videokazetu na začátek, jinak dostanete v půjčovně pokutu.  

V představení se používá stroboskop.

Délka představení: 1 hodina 30 minutZ reakcí diváků:
 "Devadesátky, má srdcovka. Inscenace je originální; když má člověk pocit, že jí dochází dech a není už kde brát, přijde naprosto odlišný pohled na celé téma a zcela nová zásoba narážek a odkazů. A ten závěr? Geniální! Palmoffka má další divácký hit."
(Pavla Haflantová, i-divadlo.cz)  

"Tentokrát se pod F. X. Palbou neřízených tvůrčích střel ocitla naše zlatá dobrá euforická léta devadesátá. A do terče všemožných vzpomínek se mířilo důvtipně, nadsázka fungovala na 90210 procent. :) A těch pubertálních idolů jak na orloji! :) Divácky jsem se zkrátka potěšila a definitivně utvrdila v tom, že zabodneme-li prst do libovolné encyklopedie, tak pak na jakékoli heslo náhoda padne, Tomáš Dianiška a jeho parta ho s originalitou sobě vlastní více než záživně jevištně uchopí." (Helena Grégrová, i-divadlo.cz) 

"Velmi živá, svěží komedie, která vylíčila devadesátky svérázným způsobem. Určitě doporučuji, nudit se nebudete." (Marsed, i-divadlo.cz) 

Naši partneři