60' s aneb ŠEDESÁTKY

16.1.2018 od 19 hodin

60' s aneb ŠEDESÁTKY

Divadlo ABC Praha

Činohra

Předprodej 1. 12.

Skupina DA

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Jiří Janků - Petr Svojtka
Režie:
Petr Svojtka
Hrají:
Hanuš Bor, Veronika Gajerová, Lucie Pernetová, Radim Kalvoda, Vasil Fridrich, Nina Horáková, Zdeněk Velen, Roman Říčař, Evellyn Pacoláková, Veronika Janků a další.

Autorský projekt Jiřího Janků a Petra Svojtky připomene nadějnou dobu 60. let 20. století, převratný čas, kdy se ve světě i u nás dostávala ke slovu první poválečná generace, dobu hravosti a rozkvětu kultury, dobu prvního tání. Prostřednictvím hudební komedie s písničkami z 60. let zavzpomínáme na éru, kdy se zdálo všechno možné a slova jako pravda a láska ještě nebyla vulgárními výrazy.

Při představení se na jevišti kouří (dle vyjádření Ministerstva zdravotnictví je v tomto případě cigareta rekvizitou).

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři