Všechna představení

  • SAXWORK QUARTET
    20.2.2019 od 19 hodin

SAXWORK QUARTET

20.2.2019 od 19 hodin

  • SHIRLEY VALENTINE
    22.2.2019 od 19 hodin

SHIRLEY VALENTINE

22.2.2019 od 19 hodin

Bravurní komedie o hledání vlastní identity v podání Simony Stašové.

  • Dámská šatna
    24.2.2019 od 19 hodin

Dámská šatna

24.2.2019 od 19 hodin

Komedie skvěle poodhaluje jindy tak skryté atraktivní prostředí divadelního zákulisí.

  • ONDŘEJ HAVELKA & JEHO MELODY MAKERS 2019
    27.2.2019 od 19 hodin

ONDŘEJ HAVELKA & JEHO MELODY MAKERS 2019

27.2.2019 od 19 hodin

Koncert nabitý nesmrtelnými evergreeny.

  • O Plaváčkovi
    3.3.2019 od 15 hodin

O Plaváčkovi

3.3.2019 od 15 hodin

Klasický pohádkový příběh o nesmrtelnosti dobra.

  • LÍBÁNKY NA JADRANU
    5.3.2019 od 19 hodin

LÍBÁNKY NA JADRANU

5.3.2019 od 19 hodin

Komedie o stanování v chorvatském kempu, lásce po padesátce i v pětadvaceti, dvojčatech, prázdninovém opalování...

  • Kdo je tady ředitel?
    8.3.2019 od 19 hodin

Kdo je tady ředitel?

8.3.2019 od 19 hodin

Svérázná komedie, která Vás určitě nebude nudit.

  • Pravda
    11.3.2019 od 19 hodin

Pravda

11.3.2019 od 19 hodin

"Kdyby si lidi ze dne na den přestali lhát, nezbyl by na Zemi jedinej pár. "

  • Jak je důležité míti Filipa
    12.3.2019 od 19 hodin

Jak je důležité míti Filipa

12.3.2019 od 19 hodin

Konverzační komedie.

  • Kočičí pohádka
    14.3.2019 od 8:30 a 10 hodin

Kočičí pohádka

14.3.2019 od 8:30 a 10 hodin

Představení pro školy.

  • Limonádový Joe
    15.3.2019 od 10 hodin

Limonádový Joe

15.3.2019 od 10 hodin

Představení pro školy.

  • XXIV. OTEVŘENO 2019
    16.3.2019 od 12 hodin

XXIV. OTEVŘENO 2019

16.3.2019 od 12 hodin

Celostátní přehlídka pantomimy a pohybového divadla - mezikrajové kolo.

  • Příhody Maxipsa Fíka
    17.3.2019 od 15 hodin

Příhody Maxipsa Fíka

17.3.2019 od 15 hodin

Veselá pohádka podle knihy Rudolfa Čechury a Jiřího Šalamouna.

  • Vražda krále Gonzaga
    18.3.2019 od 19 hodin

Vražda krále Gonzaga

18.3.2019 od 19 hodin

  • Prague Philharmonia Wind Quintet
    20.3.2019 od 19 hodin

Prague Philharmonia Wind Quintet

20.3.2019 od 19 hodin

  • Jak se čerti ženili
    21.3.2019 od 8:30 a 10 hodin

Jak se čerti ženili

21.3.2019 od 8:30 a 10 hodin

Představení pro školy.

  • TANEC SRDCEM 2019 - I. přehlídkový večer
    22.3.2019 od 17 hodin

TANEC SRDCEM 2019 - I. přehlídkový večer

22.3.2019 od 17 hodin

  • TANEC SRDCEM 2018 - II. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER A INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ
    23.3.2019 od 18 hodin

TANEC SRDCEM 2018 - II. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER A INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ

23.3.2019 od 18 hodin

  • TAJNÝ DENÍK ADRIANA MOLEA VE VĚKU 13 A 3/4
    28.3.2019 od 19 hodin

TAJNÝ DENÍK ADRIANA MOLEA VE VĚKU 13 A 3/4

28.3.2019 od 19 hodin

Hudební retro inscenace s živou kapelou. V rámci Rodáků Jablonecka.

  • LUCERNA
    29.3.2019 od 9 hodin

LUCERNA

29.3.2019 od 9 hodin

Představení pro školy.

  • Bedřich Smetana: The Greatest Hits
    29.3.2019 od 19 hodin

Bedřich Smetana: The Greatest Hits

29.3.2019 od 19 hodin

Hudební komedie v podání DS Krakonoš Vysoké nad Jizerou.

  • LUCIE BÍLÁ
    2.4.2019 od 19 hodin

LUCIE BÍLÁ

2.4.2019 od 19 hodin

  • George Watson College Choir and Orchestra
    3.4.2019 od 19 hodin

George Watson College Choir and Orchestra

3.4.2019 od 19 hodin

Skotský sbor a orchestr na turné po České republice.

  • PRINC A CHUĎAS
    5.4.2019 od 8:30 a 10:30 hodin

PRINC A CHUĎAS

5.4.2019 od 8:30 a 10:30 hodin

  • Moje tango
    5.4.2019 od 19 hodin

Moje tango

5.4.2019 od 19 hodin

Hudebně-taneční inscenace o vášnivém tanci, který může všechno změnit.

  • Paní Bovaryová
    8.4.2019 od 19 hodin

Paní Bovaryová

8.4.2019 od 19 hodin

Dramatizace slavného románu o hledání rodinného štěstí, nevěře a finanční a morální krizi.

  • YOLO KVARTET - "BEATLES VE FRAKU"
    10.4.2019 od 19 hodin

YOLO KVARTET - "BEATLES VE FRAKU"

10.4.2019 od 19 hodin

Smyčcové kvarteto s neobvyklým repertoárem.

  • Čtyřlístek a Talisman Moci
    12.4.2019 od 8:30 a 10 hodin

Čtyřlístek a Talisman Moci

12.4.2019 od 8:30 a 10 hodin

Představení pro školy.

  • Cipísek
    14.4.2019 od 15 hodin

Cipísek

14.4.2019 od 15 hodin

Energická pohádka z lesa Řáholce plná muziky, která vás zvedne ze židle!

  • Aneta Langerová
    15.4.2019 od 19 hodin

Aneta Langerová

15.4.2019 od 19 hodin

Koncert za doprovodu kapely a smyčcového tria.

  • Pověsti staré a české
    16.4.2019 od 8:30 a 10:30 hodin

Pověsti staré a české

16.4.2019 od 8:30 a 10:30 hodin

Představení pro školy.

  • Maryša
    23.4.2019 od 10 hodin

Maryša

23.4.2019 od 10 hodin

Představení pro školy.

  • ČTYŘI DOHODY S JAROSLAVEM DUŠKEM
    2.5.2019 od 19 hodin

ČTYŘI DOHODY S JAROSLAVEM DUŠKEM

2.5.2019 od 19 hodin

  • PÁTÁ DOHODA S JAROSLAVEM DUŠKEM
    3.5.2019 od 19 hodin

PÁTÁ DOHODA S JAROSLAVEM DUŠKEM

3.5.2019 od 19 hodin

  • Pohádka o LIAZce
    14.5.2019 od 9 a 10:30 hodin

Pohádka o LIAZce

14.5.2019 od 9 a 10:30 hodin

Pohádkový příběh k 30. výročí největšího úspěchu automobilky LIAZ na rallye Paříž – Dakar.

  • Trosečník Robinson
    15.5.2019 od 9 a 10:30 hodin

Trosečník Robinson

15.5.2019 od 9 a 10:30 hodin

Představení pro školy.

  • TRAPAS NEPŘEŽIJU! aneb TEN ŘÍZEK NEZVEDEJ!
    22.5.2019 od 9 a 10:30 hodin

TRAPAS NEPŘEŽIJU! aneb TEN ŘÍZEK NEZVEDEJ!

22.5.2019 od 9 a 10:30 hodin

  • TRAPAS NEPŘEŽIJU! aneb TEN ŘÍZEK NEZVEDEJ!
    23.5.2019 od 9 a 10:30 hodin

TRAPAS NEPŘEŽIJU! aneb TEN ŘÍZEK NEZVEDEJ!

23.5.2019 od 9 a 10:30 hodin

Představení pro školy.

  • Alenka a její říše fantazie
    24.5.2019 od 8:30 a 10 hodin

Alenka a její říše fantazie

24.5.2019 od 8:30 a 10 hodin

Představení pro školy.

Naši partneři