Aktuality

Úvodní stránka / Aktuality

PŘEDPRODEJE

PŘEDPRODEJE

V pondělí 3. 10. začínají předprodeje na pořady plánované na listopad. Nabídka je pestrá.

Hypnotizér se překládá!

Hypnotizér se překládá!

Upozorňujeme, že odborná přednáška HYPNOTIZÉR, původně plánovaná na 26. 9., se z technických důvodů překládá na pondělí 7. 11. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Exkluzivní říjnový program

Exkluzivní říjnový program

Říjnový program v Městském divadle je poskládán tak pestře, že si vybere opravdu každý.

Koncert Hanky Křížkové se překládá!

Koncert Hanky Křížkové se překládá!

ĎURICA SE PŘEKLÁDÁ!

ĎURICA SE PŘEKLÁDÁ!

Vážení diváci, koncert Adama Ďurici, plánovaný na 14. 9. 2022, se z technických důvodů překládá. O náhradním termínu jednáme a budete o něm informováni. Vstupenky zůstávají v platnosti. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

PŘEDPRODEJE  1. 9. a 5. 9.

PŘEDPRODEJE 1. 9. a 5. 9.

Nové předprodeje začínají ve čtvrtek 1. září a v pondělí 5. září .

PĚVECKÁ SOUTĚŽ POKRAČUJE!

PĚVECKÁ SOUTĚŽ POKRAČUJE!

Jste nadaní sóloví amatérští zpěváci? Je tu šance právě pro Vás! Městské divadlo v Jablonci nad Nisou připravuje 12. ročník pěvecké soutěže Hvězdy nad Ještědem. Stačí jen vyplnit přihlášku a zaslat hudební podklad do 8. 9. 2022 nejlépe mailem na adresu kaufmanova@divadlojablonec.cz

POKLADNA OPĚT OTEVŘENA

POKLADNA OPĚT OTEVŘENA

Vážení diváci, od 22. 8. je pokladna otevřena ve zkráceném režimu 10 - 14 hodin. NABÍZÍME JEŠTĚ VOLNÉ ABONENTKY NA NOVOU DIVADELNÍ SEZONU. Vstupenky (mimo abonentek) můžete koupit také přes web divadla nebo přes E-vstupenku. Těšíme se na vás.

Divadelní nabídka na září

Divadelní nabídka na září

V září se mají příznivci jablonecké divadelní scény opravdu na co těšit. Hostuje hned několik skutečných super star – Dagmar Pecková, Jiří Langmajer s Anežkou Šťastnou, Adam Ďurica s Michalem Kindlem, Martin Kraus, Saša Rašilov, Karel Šíp, Václav Hudeček a Martin Hroch. To všechno jsou jména víc než slavná a doplní je také hypnotizér Jakub Kroulík a dětské celebrity Spejbl a Hurvínek a Rarášci.

POZOR! Koncert Hany Křížkové se překládá!

POZOR! Koncert Hany Křížkové se překládá!

Upozorňujeme, že koncert Hany Křížkové plánovaný na 22. 9. se ze zdravotních důvodů překládá. O náhradním termínu budete informováni. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Nadcházející představení

  • O zlaté rybce
    30.9.2022 od 8:30 a 10 hodin

Naši partneři