Aktuality

Úvodní stránka / Aktuality

NÁHRADNÍ TERMÍNY PŘELOŽENÝCH POŘADŮ

NÁHRADNÍ TERMÍNY PŘELOŽENÝCH POŘADŮ

Vážení diváci, nové termíny přeložených pořadů naleznete v sekci PROGRAM. O ostatních stále jednáme. Vstupenky i nadále zůstávají v platnosti. NEPROPADNOU! Děkujeme za pochopení i trpělivost.

Úplné uzavření divadla

Úplné uzavření divadla

Vážení diváci, z důvodu pokračující nepříznivé situaci okolo koronaviru bude divadlo zcela uzavřené od 17.3. do 24. 3. i pro zaměstnance. Do odvolání tedy rušíme všechna naše představení, jednáme o náhradních termínech. Vstupenky i nadále zůstávají v platnosti. NEPROPADNOU! Sledujte naše stránky. Děkujeme vám za trpělivost.

INFORMACE K RUŠENÍ PŘEDSTAVENÍ

INFORMACE K RUŠENÍ PŘEDSTAVENÍ

Vážení diváci, omlouváme se vám za komplikace. Vláda od úterního večera zakazuje všechny sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce. Zatím bohužel nevíme na jak dlouho. Do odvolání tedy rušíme všechna naše představení, jednáme o náhradních termínech. Vstupenky i nadále zůstávají v platnosti. NEPROPADNOU!!! Sledujte naše stránky. Děkujeme vám za trpělivost.

RUŠÍME VŠECHNY POŘADY

RUŠÍME VŠECHNY POŘADY

Vážení a milí diváci, z nařízení Vlády České republiky se od dnešního dne tj. od úterý 10. března od 18:00 hodiny ruší všechny kulturní akce na velké i malé scéně až do odvolání. O dalších krocích Vás budeme včas informovat na webu, facebooku i instagramu divadla.

Předprodeje 16. 03.

Předprodeje 16. 03.

V pondělí 16. 3. začínají předprodeje na tyto pořady: Na zlatém jezeře, Revizor, Trio Jadin.

Předprodeje 02. 03.

Předprodeje 02. 03.

V pondělí 2. 3. bude zahájen předprodej na tyto pořady: Scény z manželského života; Romeo Julie a tma; Ludmila Peterková - Bennewitzovo kvarteto, Peter Freestone & Milan Šatník a Bohemiens, Šťastné turné 2020.

Předprodej 17. 02.

Předprodej 17. 02.

V pondělí 17. 2. od 10 hodin začínají předprodeje na tyto akce: Lotrando a Zubejda; Balada pro banditu; Bohemia Balet; Manželské vraždění.

Předprodej 3. 2.

Předprodej 3. 2.

V pondělí 3. 2. začínají předprodeje na tyto pořady: Pánský klub; Tvrdohlavá žena; Smyčcové trio; Romeo a Julie; Kubula a Kuba Kubikula.

Divadelní ples s krásným datem nabídne luxusní zážitky

Divadelní ples s krásným datem nabídne luxusní zážitky

Jelikož se tento prestižní ples koná v již zmiňovaném datu 14. února, připravili si pro nás organizátoři i ´Valentýnské překvapení.´ Jak se nám podařilo zjistit, tímto překvapením bude módní přehlídka známé ruské návrhářky Olgy Rusakové. Bude toho ale mnohem více.

Předprodej 15. 1.

Předprodej 15. 1.

Ve středu 15. 1. začínají předprodeje na tyto pořady: Pohádka na předpis; Šašek a syn; Země česká, domov můj?; Čtyři dohody; Dva nahatý chlapi.

Nadcházející představení

  • HOUSLE
    13.10.2021 od 19 hodin

Naši partneři