Aktuality

Úvodní stránka / Aktuality

HRAJEME - BOSS BABIŠ

HRAJEME - BOSS BABIŠ

Představení se odehraje v plánovaném termínu 12. 5. od 17 a 20 hodin. Podrobné informace dále.

Petr Hostinský (varhany) on- line

Petr Hostinský (varhany) on- line

Připravili jsme pro vás další přímý přenos koncertu ze sálu jabloneckého divadla. Začínáme ve středu 6. 5. od 19 hodin. Tentokrát bude našim hostem výborný klavírista, varhaník, pedagog a člen skupiny Sto zvířat Petr Hostinský. Varhanní koncert na jevišti jabloneckého divadla nabídne díla Johanna Sebastiana Bacha, Georga Friedricha Händela, Bohuslava Matěje Černohorského a dalších. Přímý přenos můžete sledovat od 19 hodin na webu Městského divadla Jablonec nad Nisou v sekci program.

IVO KAHÁNEK - on line

IVO KAHÁNEK - on line

Chybí Vám koncerty? Nezoufejte! Připravili jsme pro vás přímý přenos ze sálu jabloneckého divadla ve středu 22. 4. 2020 od 19 hodin. Klavírní virtuóz Ivo Kahánek zařadil do programu hudbu od romantismu a klasicismu až po současnost. Přenos můžete sledovat na webu nebo facebooku Městského divadla Jablonec nad Nisou.

NÁHRADNÍ TERMÍNY PŘELOŽENÝCH POŘADŮ

NÁHRADNÍ TERMÍNY PŘELOŽENÝCH POŘADŮ

Vážení diváci, nové termíny přeložených pořadů naleznete v sekci PROGRAM. O ostatních stále jednáme. Vstupenky i nadále zůstávají v platnosti. NEPROPADNOU! Děkujeme za pochopení i trpělivost.

Úplné uzavření divadla

Úplné uzavření divadla

Vážení diváci, z důvodu pokračující nepříznivé situaci okolo koronaviru bude divadlo zcela uzavřené od 17.3. do 24. 3. i pro zaměstnance. Do odvolání tedy rušíme všechna naše představení, jednáme o náhradních termínech. Vstupenky i nadále zůstávají v platnosti. NEPROPADNOU! Sledujte naše stránky. Děkujeme vám za trpělivost.

INFORMACE K RUŠENÍ PŘEDSTAVENÍ

INFORMACE K RUŠENÍ PŘEDSTAVENÍ

Vážení diváci, omlouváme se vám za komplikace. Vláda od úterního večera zakazuje všechny sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce. Zatím bohužel nevíme na jak dlouho. Do odvolání tedy rušíme všechna naše představení, jednáme o náhradních termínech. Vstupenky i nadále zůstávají v platnosti. NEPROPADNOU!!! Sledujte naše stránky. Děkujeme vám za trpělivost.

RUŠÍME VŠECHNY POŘADY

RUŠÍME VŠECHNY POŘADY

Vážení a milí diváci, z nařízení Vlády České republiky se od dnešního dne tj. od úterý 10. března od 18:00 hodiny ruší všechny kulturní akce na velké i malé scéně až do odvolání. O dalších krocích Vás budeme včas informovat na webu, facebooku i instagramu divadla.

Předprodeje 16. 03.

Předprodeje 16. 03.

V pondělí 16. 3. začínají předprodeje na tyto pořady: Na zlatém jezeře, Revizor, Trio Jadin.

Předprodeje 02. 03.

Předprodeje 02. 03.

V pondělí 2. 3. bude zahájen předprodej na tyto pořady: Scény z manželského života; Romeo Julie a tma; Ludmila Peterková - Bennewitzovo kvarteto, Peter Freestone & Milan Šatník a Bohemiens, Šťastné turné 2020.

Předprodej 17. 02.

Předprodej 17. 02.

V pondělí 17. 2. od 10 hodin začínají předprodeje na tyto akce: Lotrando a Zubejda; Balada pro banditu; Bohemia Balet; Manželské vraždění.

Nadcházející představení

  • BALADA PRO BANDITU
    6.1.2021 od 19 hodin

Naši partneři