Aktuality

Úvodní stránka / Aktuality

Předprodeje na prázdninové pořady

Předprodeje na prázdninové pořady

Vstupenky na pořady konané o prázdninách pod širým nebem zakoupíte do 29. 6. v pokladně divadla, nebo přes rezervační web e-vstupenky a nebo 1 hodinu před začátkem na místě.

Pěvecká soutěž pokračuje

Pěvecká soutěž pokračuje

Jste nadaní sóloví amatérští zpěváci? Je tu šance právě pro Vás! Připravujeme již 9. ročník pěvecké soutěže Hvězdy nad Ještědem. Stačí jen vyplnit přihlášku a zaslat do 7. 9. 2018.

Výměna abonentek

Výměna abonentek

Výměna a prodej abonentek stávajícím předplatitelům proběhne od 11. 6. do 15. 6. 2018. Prodej novým zájemcům bude zahájen 18. 6. 2018 .

Předprodej 1. 6.

Předprodej 1. 6.

V pátek 1. 6. od 10 hodin začíná předprodej na tyto pořady: IVO KAHÁNEK; JITKA MOLAVCOVÁ - PETR OŽANA; MUSICA FLOREA.

OPĚT STARTUJE MĚSTO PLNÉ TÓNŮ

OPĚT STARTUJE MĚSTO PLNÉ TÓNŮ

Stejně jako v předešlých ročnících, budou Jablonečané začínající umělce i velké hvězdy potkávat na každém kroku. I letos se jednotlivé produkce uskuteční v divadle, na letní scéně Eurocentra, v Tyršových sadech, na molu či Slunečních lázních jablonecké přehrady Mšeno, před radnicí i na náměstí Dr. Farského. Opět se můžete těšit na pestrou škálu žánrů, od divadelních představení přes koncerty současných zpěváků a hudebních skupin až po klasickou hudbu.

Předprodej 2. 5.

Předprodej 2. 5.

Ve středu 2. 5. od 10 hodin začínají předprodeje na tyto pořady: Jablonecký hudební festival, Italka v Alžíru; Operní gala; Petra Janů, Štefan Margita a Moravské klavírní trio.

Změna titulu

Změna titulu

Původně plánovaná pohádka JÁJA A PÁJA se z technických důvodů ruší. Nahradí ji PŘÍBĚHY VODNÍKA ČESÍLKA - NEDĚLE 20. 5. od 15 hodin - 80, 70 Kč.

Předprodej 16. 4.

Předprodej 16. 4.

V pondělí 16. 4. od 10 hodin začínají předprodeje na tyto pořady: IRVIN VENYŠ & EPOQUE QUARTET; KOČIČÍ HRA; ROZMARNÉ LÉTO; JE ÚCHVATNÁ.

Volná místa pro 8. - 9. třídy ZŠ a SŠ i veřejnost

Volná místa pro 8. - 9. třídy ZŠ a SŠ i veřejnost

Nabízíme volná místa na představení MISTR A MARKÉTKA (klasika).

Ochotnické divadlo pokračuje i letos

Ochotnické divadlo pokračuje i letos

Již potřetí dáváme v našem divadle prostor ochotnickým spolkům, které mají v našem kraji dlouholetou tradici. Většina z nich získala různá ocenění na přehlídkách amatérských divadel. Zveme si i hosty mimo náš region. A ti z vás, kdo jste některé představení navštívili, mi dáte za pravdu, že se bylo na co dívat.

Nadcházející představení

  • ČESKÝ ROK
    15.12.2018 od 19 hodin

Naši partneři