pátek
14.6.2019
Koncert ke světovému dni proti násilí na seniorech

čtvrtek
13.6.2019
Madame Rubinstein

pondělí
10.6.2019
Výjimečný stav

neděle
9.6.2019
Zločin v posázavském pacifiku

středa
5.6.2019
Kateřina Englichová (harfa) Jitka Hosprová (viola)

neděle
2.6.2019
Kdokoli může dělat cokoli

pátek
31.5.2019
DEN JABLONECKÝCH ZDRAVOTNÍKŮ

úterý
28.5.2019
15. X-DANCE SHOW

pondělí
27.5.2019
Teď mě zabij

pátek
24.5.2019
POZOR - ZRUŠENO!!! Alenka a její říše divů

pátek
24.5.2019
JABLONECKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL

čtvrtek
23.5.2019
TRAPAS NEPŘEŽIJU! aneb TEN ŘÍZEK NEZVEDEJ!

středa
22.5.2019
TRAPAS NEPŘEŽIJU! aneb TEN ŘÍZEK NEZVEDEJ!

úterý
21.5.2019
Hrdý Budžes

pondělí
20.5.2019
BOHEMIA BALET

neděle
19.5.2019
Velká dobrodružství malého brouka

čtvrtek
16.5.2019
Moje hra

středa
15.5.2019
Pražské kytarové kvarteto

středa
15.5.2019
Trosečník Robinson

úterý
14.5.2019
Jak jsem vyhrál válku

úterý
14.5.2019
Pohádka o LIAZce

pátek
3.5.2019
PÁTÁ DOHODA S JAROSLAVEM DUŠKEM

čtvrtek
2.5.2019
ČTYŘI DOHODY S JAROSLAVEM DUŠKEM

sobota
27.4.2019
REGIONÁLNÍ PŘEHLÍDKA FOLKLORNÍCH SOUBORŮ SEVERNÍCH ČECH - SOUTĚŽ "ZPĚVÁČEK SEVERNÍ ČECHY".

pátek
26.4.2019
Jarní koktejl ZUŠ

čtvrtek
25.4.2019
Jarní koktejl ZUŠ

středa
24.4.2019
Veselá vdova

úterý
23.4.2019
Maryša

středa
17.4.2019
SHIRLEY VALENTINE

úterý
16.4.2019
Pověsti staré a české

pondělí
15.4.2019
Aneta Langerová

pondělí
15.4.2019
Alenka v říši divů

neděle
14.4.2019
Cipísek

pátek
12.4.2019
Čtyřlístek a Talisman Moci POZOR ZRUŠENO!!!

středa
10.4.2019
YOLO KVARTET - "BEATLES VE FRAKU"

úterý
9.4.2019
Krajské kolo přehlídky dětských a středoškolských pěveckých sborů 2019

pondělí
8.4.2019
Paní Bovaryová

pátek
5.4.2019
Moje tango

pátek
5.4.2019
PRINC A CHUĎAS

čtvrtek
4.4.2019
Tchýně na zabití

středa
3.4.2019
George Watson College Choir and Orchestra

úterý
2.4.2019
LUCIE BÍLÁ

pondělí
1.4.2019
NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ

pátek
29.3.2019
LUCERNA

pátek
29.3.2019
Bedřich Smetana: The Greatest Hits

čtvrtek
28.3.2019
TAJNÝ DENÍK ADRIANA MOLEA VE VĚKU 13 A 3/4

sobota
23.3.2019
TANEC SRDCEM 2019 - II. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER A INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ

pátek
22.3.2019
TANEC SRDCEM 2019 - I. přehlídkový večer

čtvrtek
21.3.2019
Jak se čerti ženili

středa
20.3.2019
Prague Philharmonia Wind Quintet

úterý
19.3.2019
FREDDIE

pondělí
18.3.2019
Vražda krále Gonzaga

neděle
17.3.2019
Příhody Maxipsa Fíka

sobota
16.3.2019
XXIV. OTEVŘENO 2019

pátek
15.3.2019
Limonádový Joe

čtvrtek
14.3.2019
Kočičí pohádka

úterý
12.3.2019
Jak je důležité míti Filipa

pondělí
11.3.2019
Pravda

pátek
8.3.2019
Kdo je tady ředitel?

úterý
5.3.2019
LÍBÁNKY NA JADRANU

neděle
3.3.2019
O Plaváčkovi

středa
27.2.2019
ONDŘEJ HAVELKA & JEHO MELODY MAKERS 2019

neděle
24.2.2019
Dámská šatna

středa
20.2.2019
SAXWORK QUARTET

neděle
17.2.2019
KÁŤA A ŠKUBÁNEK

pátek
15.2.2019
Byl jednou jeden drak

neděle
10.2.2019
Hrdinové

pátek
8.2.2019
XIII. Reprezentační ples

sobota
2.2.2019
RUSALKA

čtvrtek
31.1.2019
SKLENĚNÝ STROP

středa
30.1.2019
Nejúspěšnější sportovec Jablonecka roku 2018

úterý
29.1.2019
PEER GYNT, CARMEN

pondělí
28.1.2019
HRADIŠŤAN & JIŘÍ PAVLICA

pátek
25.1.2019
Princezna ze mlejna

středa
23.1.2019
MATYÁŠ NOVÁK - KLAVÍR

úterý
22.1.2019
Stínadla se bouří

neděle
20.1.2019
PYŠNÁ PRINCEZNA

čtvrtek
17.1.2019
DEBURAU (školy)

středa
16.1.2019
DEBURAU

středa
16.1.2019
DEBURAU (školy)

úterý
15.1.2019
Vysavač

úterý
15.1.2019
POHÁDKA NA PŘEDPIS

pondělí
14.1.2019
CIZINEC

neděle
13.1.2019
Tři kmotřinky (přeložené představení)

pátek
11.1.2019
Drobečky z perníku

čtvrtek
10.1.2019
DOBYTÍ SEVERNÍHO PÓLU

čtvrtek
10.1.2019
Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy

neděle
6.1.2019
Tříkrálové zpívání 2019

úterý
1.1.2019
Novoroční koncert Filharmonie Hradec Králové

Naši partneři