středa
14.11.2018
ARTI ALLEGRE

úterý
13.11.2018
Prezidenti

pondělí
12.11.2018
CIRKUS UNIKUM

neděle
11.11.2018
ALENKA ZA ZRCADLEM

úterý
6.11.2018
Můj nejlepší kamarád

pondělí
5.11.2018
Mladí pěvci v Jablonci

sobota
3.11.2018
Společně nejen na jevišti 2018

úterý
30.10.2018
David Deyl - Kouzelné melodie

pondělí
29.10.2018
Slavnostní koncert ke 100. výročí vzniku Československa

neděle
28.10.2018
SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ NOMINACÍ A CENY MĚSTA TANCE 2018

sobota
27.10.2018
TANEC, TANEC... 2018 - II. přehlídkový večer

pátek
26.10.2018
TANEC, TANEC... 2018 - I. přehlídkový večer

pondělí
22.10.2018
PODZIMNÍ FANTAZIE 2018

sobota
20.10.2018
Hvězdy nad Ještědem 2018

čtvrtek
18.10.2018
I♥MAMMA

úterý
16.10.2018
ÚPLNÉ ZATMĚNÍ

pondělí
15.10.2018
TOLIK HLAV

pátek
12.10.2018
LADYBIRDS 20 let

čtvrtek
11.10.2018
Křemílek a Vochomůrka

středa
10.10.2018
Záhada hlavolamu

úterý
9.10.2018
O životě jedné republiky

sobota
6.10.2018
Slavnostní koncert CARL LOEWE - JAN HUS, oratorium op. 82

pátek
5.10.2018
Dolnoslezská Filharmonie Jelenia Gora - Ivo Kahánek (klavír)

čtvrtek
4.10.2018
OSLAVY DNE SENIORŮ

pondělí
1.10.2018
TA NAŠE PÍSNIČKA ČESKÁ

pátek
28.9.2018
NAŠI FURIANTI

čtvrtek
27.9.2018
VĚZEŇ NA DRUHÉ AVENUE

středa
26.9.2018
BROUK V HLAVĚ

úterý
25.9.2018
LENKA MATĚJÁKOVÁ (housle) - PETR MATĚJÁK (housle) - TEREZIE FIALOVÁ (klavír)

neděle
23.9.2018
HURVÍNKOVO PŘÁNÍ

neděle
23.9.2018
HURVÍNKOVO PŘÁNÍ

pondělí
17.9.2018
MAGDALENA KOŽENÁ

neděle
16.9.2018
NEZBEDNÁ POHÁDKA

sobota
15.9.2018
LEGENDA O LESÍCH A LIDECH

sobota
15.9.2018
Den evropského kulturního dědictví 2018

úterý
11.9.2018
MUSICA FLOREA (prémie H podzim)

středa
5.9.2018
František Lamač - Hudba z cest

středa
29.8.2018
Dominika Ťuková (harfa)

úterý
28.8.2018
DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ

středa
22.8.2018
JITKA MOLAVCOVÁ - PETR OŽANA (klavír)

sobota
18.8.2018
Sen noci svatojánské

středa
15.8.2018
IVO KAHÁNEK

pátek
10.8.2018
OPERNÍ GALA (prémie skupiny H podzim)

pátek
3.8.2018
Michal Kindl - Vltavín

středa
1.8.2018
LADISLAV HORÁK (akordeon) - VIKTOR MAZÁČEK (housle)

pátek
27.7.2018
František Nedvěd

úterý
24.7.2018
Italka v Alžíru (prémie ND podzim)

středa
18.7.2018
MARTIN CÁBA - VÍT DVOŘÁČEK

úterý
17.7.2018
BAJAJA!

středa
11.7.2018
JAKUB A KAROLÍNA KOCNOVI

středa
27.6.2018
SLAVNOSTNÍ AKADEMIE GYMNÁZIA U BALVANU

úterý
19.6.2018
Caveman (Jeskynní muž)

pondělí
18.6.2018
JE ÚCHVATNÁ!

pondělí
18.6.2018
DUŠAN VITÁZEK S KAPELOU

pátek
15.6.2018
Koncert ke světovému dni proti násilí na seniorech

čtvrtek
14.6.2018
PÁTÁ DOHODA S JAROSLAVEM DUŠKEM

středa
13.6.2018
CENA PRO NADANÉ 2018

úterý
12.6.2018
ROZMARNÉ LÉTO

pondělí
11.6.2018
Benefiční koncert

čtvrtek
7.6.2018
KOČIČÍ HRA

středa
6.6.2018
IRVIN VENYŠ - klarinet & EPOQUE QUARTET

úterý
5.6.2018
14. X-DANCE SHOW

pondělí
4.6.2018
Žena Vlčí mák

neděle
3.6.2018
SVĚT TANCE

čtvrtek
31.5.2018
Zvěřinec

pondělí
28.5.2018
LIJAVEC

neděle
27.5.2018
Ženy na pokraji nervového zhroucení

pátek
25.5.2018
Jablonecký hudební festival

středa
23.5.2018
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE

úterý
22.5.2018
Medová královna

neděle
20.5.2018
Příběhy vodníka Česílka

pátek
18.5.2018
Vinnetou

čtvrtek
17.5.2018
Pat a Mat jedou na dovolenou

pondělí
14.5.2018
Jak (Jules) žil Verne

pátek
11.5.2018
Tlustý prase

pátek
11.5.2018
CHUŤ DO ŽIVOTA

čtvrtek
10.5.2018
PRACHY!!!

pátek
4.5.2018
GABRIELA BEŇAČKOVÁ (soprán) - JAKUB PUSTINA (tenor) MARTA VAŠKOVÁ (piano)

neděle
29.4.2018
O VLKU A KŮZLÁTKÁCH

pátek
27.4.2018
Jarní koktejl ZUŠ

čtvrtek
26.4.2018
Jarní koktejl ZUŠ

středa
25.4.2018
Čarovné vejce

úterý
24.4.2018
Mistr a Markétka

úterý
24.4.2018
LOBKOWICZ TRIO

sobota
21.4.2018
NOVÉ TV

pátek
20.4.2018
KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE TANEČNÍHO OBORU ZUŠ 2018

středa
18.4.2018
Sůl nad zlato

pondělí
16.4.2018
ÚNOS ZE SERAILU

pátek
13.4.2018
PENZION PRO SVOBODNÉ PÁNY

pátek
13.4.2018
Bílý tesák

středa
11.4.2018
Krajské kolo přehlídky dětských pěveckých sborů 2018

úterý
10.4.2018
NORA (DOMEČEK PRO PANENKY)

pondělí
9.4.2018
JANA BOUŠKOVÁ (harfa) - JOSEF ŠPAČEK (housle)

neděle
8.4.2018
OPICE ŽOFKA

pátek
6.4.2018
Petr a Lucie

čtvrtek
5.4.2018
ČTYŘI DOHODY S JAROSLAVEM DUŠKEM

středa
4.4.2018
Bosé nohy v parku

středa
28.3.2018
KISS ME, KATE

neděle
25.3.2018
SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ

pátek
23.3.2018
SPOLU

čtvrtek
22.3.2018
Pipi Dlouhá punčocha

středa
21.3.2018
JAN PÁLENÍČEK - VIOLONCELLO & JITKA ČECHOVÁ - KLAVÍR

středa
21.3.2018
Pohádka do dlaně

úterý
20.3.2018
STARCI NA CHMELU

neděle
18.3.2018
„XXIII. OTEVŘENO 2018“

sobota
17.3.2018
TANEC SRDCEM 2018 - II. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER A INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ PULSAR

pátek
16.3.2018
TANEC SRDCEM 2018 - I. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER

středa
14.3.2018
JAN TALICH (housle) - PETR JIŘÍKOVSKÝ (klavír)

úterý
13.3.2018
FENOMÉN ŠMOK

pondělí
12.3.2018
ČAPEK

neděle
11.3.2018
KOCOUR V BOTÁCH

středa
7.3.2018
VZHŮRU DO DIVOČINY

úterý
6.3.2018
Batacchio

pátek
2.3.2018
XII. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTSKÉHO DIVADLA

pondělí
26.2.2018
FRANKIE & JOHNNY

pátek
23.2.2018
Královna koloběžka

čtvrtek
22.2.2018
ONDŘEJ HAVELKA & JEHO MELODY MAKERS

středa
21.2.2018
OPERNÍ GALA

úterý
20.2.2018
VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM...

čtvrtek
15.2.2018
PROČ MUŽI NEPOSLOUCHAJÍ A ŽENY NEUMÍ ČÍST V MAPÁCH

neděle
11.2.2018
O TŘECH PŘADLENÁCH

pátek
9.2.2018
FUNNY GIRL

čtvrtek
8.2.2018
SWING SE VRACÍ NEBOLI O ŠTĚSTÍ

úterý
6.2.2018
KRÁSKA A ZVÍŘE

středa
31.1.2018
Tajný deník Adriana Molea

úterý
30.1.2018
Bedřich Smetana: The Greatest Hits

pondělí
29.1.2018
Nejúspěšnější sportovec Jablonecka roku 2017

pátek
26.1.2018
O Šípkové Růžence

čtvrtek
25.1.2018
Poslední aristokratka

středa
24.1.2018
Velký Gatsby

středa
24.1.2018
SEX PRO POKROČILÉ

neděle
21.1.2018
PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU NA ČELE

čtvrtek
18.1.2018
NA KOUZELNÉM PALOUČKU

středa
17.1.2018
Lucie Hůlová & Ensemble Lucis

úterý
16.1.2018
60' s aneb ŠEDESÁTKY

pondělí
15.1.2018
KRÁS(K)A NA SCÉNĚ

pátek
12.1.2018
K šípku s Růženkou

čtvrtek
11.1.2018
Hospoda na mýtince

neděle
7.1.2018
Tříkrálové zpívání 2018

pondělí
1.1.2018
Novoroční koncert Filharmonie Hradec Králové

Naši partneři