úterý
31.12.2013
KOSTEL

čtvrtek
26.12.2013
VÁNOČNÍ KONCERT SPS JANÁČEK

sobota
21.12.2013
VÁNOČNÍ KONCERT EVY PILAROVÉ

čtvrtek
19.12.2013
ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA

středa
18.12.2013
KOOPERATIVA TOUR 25 LET ČECHOMOR

úterý
17.12.2013
XX. ADVENTNÍ KONCERT DPS VRABČÁCI

pondělí
16.12.2013
HEJ MISTŘE

sobota
14.12.2013
RYBOVA MŠE

sobota
14.12.2013
!!! RYBOVA MŠE - VEŘEJNÁ GENERÁLKA

pátek
13.12.2013
ZIMNÍ PŘÍHODY VČELÍCH MEDVÍDKŮ

pátek
13.12.2013
FEŠÁCI 2013

čtvrtek
12.12.2013
STVOŘENÍ TANCE

středa
11.12.2013
KOUZELNÁ FLÉTNA

pondělí
9.12.2013
VÁNOČNÍ KONCERT LUCIE BÍLÉ

neděle
8.12.2013
JAK TRAUTENBERG DĚLAL KRAKONOŠOVI DUCHA

sobota
7.12.2013
VÁNOCE S NISANKOU

pátek
6.12.2013
MIKULÁŠSKÉ ČAROVÁNÍ

pondělí
2.12.2013
NEVĚSTA

pátek
29.11.2013
KRÁLOVA ŘEČ

čtvrtek
28.11.2013
JANA BOUŠKOVÁ – harfa & JIŘÍ BÁRTA – violoncello

středa
27.11.2013
LAKOMÁ BARKA

úterý
26.11.2013
JAK UTOPIT DR. MRÁČKA aneb KONEC VODNÍKŮ V ČECHÁCH

sobota
23.11.2013
HVĚZDY NAD JEŠTĚDEM 2013

čtvrtek
21.11.2013
KVARTETO DOLNOSLEZSKÉ FILHARMONIE (POLSKO)

středa
20.11.2013
SEN ČAROVNÉ NOCI

úterý
19.11.2013
THE BACKWARDS - Beatles revival

pátek
15.11.2013
ZÁHADA HLAVOLAMU

pátek
15.11.2013
AŤ SVOBODA ZVONÍ

čtvrtek
14.11.2013
DĚDEČEK AUTOMOBIL

středa
13.11.2013
LA TRAVIATA

úterý
12.11.2013
KONCERT VYBRANÝCH ÚČASTNÍKŮ BURZY MLADÝCH ZPĚVÁKŮ 2013

neděle
10.11.2013
PRINCEZNY JSOU NA DRAKA

sobota
9.11.2013
SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2013

čtvrtek
7.11.2013
HARMONIE SFÉR - ÚSVIT ROMANTISMU

úterý
5.11.2013
ČESKÝ HONZA

pátek
1.11.2013
HRDÝ BUDŽES

pátek
1.11.2013
ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY

čtvrtek
31.10.2013
VĚRA ŠPINAROVÁ & ADAM PAVLÍK BAND

úterý
29.10.2013
KŘEST

pondělí
28.10.2013
SBOHEM, ZŮSTÁVÁM

sobota
26.10.2013
TANEC, TANEC... 2013 - II. přehlídkový večer

pátek
25.10.2013
TANEC, TANEC... 2013 - I. přehlídkový večer

středa
23.10.2013
KORESPONDENCE V+W

úterý
22.10.2013
PODZIMNÍ FANTAZIE 2013

středa
16.10.2013
AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ

úterý
15.10.2013
JAROSLAV SVĚCENÝ - housle & JAN PŘEUČIL - umělecký přednes

pondělí
14.10.2013
IKAROS

pondělí
14.10.2013
POJĎ SE MNOU DO CHAMBRE SÉPARÉE

neděle
13.10.2013
PRINCEZNA OSLÍ KŮŽE

pátek
11.10.2013
MIKVE

čtvrtek
10.10.2013
KYTICE

středa
2.10.2013
KOŘENY

středa
2.10.2013
KOŘENY

pondělí
30.9.2013
HAŠLERKY

čtvrtek
26.9.2013
PŘÍHODY VČELÍCH MEDVÍDKŮ

úterý
24.9.2013
VĚŠTKYNĚ, VRAŽDY A JASNOVIDCI

pondělí
23.9.2013
ŘÍMSKÉ NOCI

neděle
22.9.2013
O MEDVĚDU ONDŘEJOVI

sobota
21.9.2013
DEN EVROPSKÉHO KULTURNÍHO DĚDICTVÍ

středa
18.9.2013
KYTAROVÉ DUO MILAN A VILÉM ZELENKOVI

úterý
17.9.2013
APARTMÁ V HOTELU PLAZA

středa
14.8.2013
IVO KAHÁNEK 2013

úterý
23.7.2013
CARMEN

středa
26.6.2013
SLAVNOSTNÍ AKADEMIE GYMNÁZIA U BALVANU

pondělí
17.6.2013
SVĚT TANCE

neděle
16.6.2013
JO, NENÍ TO JEDNODUCHÉ

pátek
14.6.2013
LA GIOIA

středa
12.6.2013
MOZART REVUE 2013

úterý
11.6.2013
DARDA

pondělí
10.6.2013
OSTŘE SLEDOVANÉ VLAKY

čtvrtek
6.6.2013
VÁCLAV HUDEČEK – housle, LUKÁŠ KLÁNSKÝ – klavír

středa
5.6.2013
PARCHANT MARILYN

úterý
4.6.2013
9. X-DANCE SHOW

pondělí
3.6.2013
CENA ZA NĚŽNOST

neděle
2.6.2013
DOBRODRUŽSTVÍ HASTRMANA TATRMANA

pátek
31.5.2013
DEN JABLONECKÝCH ZDRAVOTNÍKŮ 2013

čtvrtek
30.5.2013
PROLETĚT DUHOU

pondělí
27.5.2013
POKREVNÍ BRATŘI

pátek
24.5.2013
JABLONECKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL 2013

středa
22.5.2013
JIŘÍ PAZOUR - KLAVÍRNÍ IMPROVIZACE

úterý
21.5.2013
BYLO NÁS PĚT

úterý
21.5.2013
NÁVŠTĚVY U PANA GREENA

pátek
17.5.2013
SINDIBÁD MOŘEPLAVEC

čtvrtek
16.5.2013
KDYBY TISÍC KLARINETŮ

středa
15.5.2013
SUK ENSEMBLE

úterý
14.5.2013
PETRA JANŮ 2013

úterý
14.5.2013
AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ

neděle
12.5.2013
KOCOUR MIKEŠ

pondělí
6.5.2013
"ULICE"

pátek
26.4.2013
BLANÍK

čtvrtek
25.4.2013
JARNÍ KOKTEJL ZUŠ 2013

středa
24.4.2013
IGOR ARDAŠEV – klavír

úterý
23.4.2013
KRAJSKÉ KOLO 23. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY ŠKOLNÍCH PĚVECKÝCH SBORŮ

pondělí
22.4.2013
CAVEMAN

pátek
19.4.2013
REVIZOR

čtvrtek
18.4.2013
PETR SPÁLENÝ & APOLLO BAND + MILUŠKA VOBORNÍKOVÁ

úterý
16.4.2013
ROBINSON CRUSOE

úterý
16.4.2013
GARDEROBIÉR

pondělí
15.4.2013
BAJKY

neděle
14.4.2013
O HODNÉM DRAKOVI

čtvrtek
11.4.2013
TANEČNÍ HODINY PRO STARŠÍ A POKROČILÉ

úterý
9.4.2013
ASANACE

neděle
7.4.2013
DŮM ČTYŘ LETOR

sobota
6.4.2013
„ZPĚVÁČEK“

pátek
5.4.2013
KRISTINA (SK) SE SKUPINOU

pátek
5.4.2013
PIRÁTSKÁ POHÁDKA

středa
3.4.2013
COSI FAN TUTTE

čtvrtek
28.3.2013
DEALER’S CHOICE (KDO ROZDÁVÁ, ROZHODNE)

úterý
26.3.2013
KUBULA A KUBA KUBIKULA

úterý
26.3.2013
SLEČNA ABIGAIL

neděle
24.3.2013
KVĚTNÁ NEDĚLE

sobota
23.3.2013
TANEC SRDCEM 2013 - II. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER

sobota
23.3.2013
TANEC SRDCEM – INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ

pátek
22.3.2013
TANEC SRDCEM 2013 - I. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER

středa
20.3.2013
SMETANOVO TRIO

úterý
19.3.2013
O ŠTĚSTÍ A NEŠTĚSTÍ

neděle
17.3.2013
TRAMPOTY BROUKA PYTLÍKA

čtvrtek
14.3.2013
KONCERT RODÁKŮ JABLONECKA

středa
13.3.2013
HARALD - HVĚZDA SE VRACÍ

úterý
12.3.2013
PĚT ŽENICHŮ PRO PRINCEZNU

úterý
12.3.2013
HRÁČI

pátek
8.3.2013
PÁTÁ DOHODA 2013

pátek
1.3.2013
MANON LESCAUT

středa
27.2.2013
KUTLOCH ANEB I MUŽI MAJÍ SVÉ DNY

úterý
26.2.2013
PŘÍPAD SHERLOCKA HOLMESE

pátek
22.2.2013
AŽ OPADÁ LISTÍ Z DUBU

pátek
22.2.2013
TAKOVÝ ŽERTÍK

čtvrtek
21.2.2013
POHÁDKA O TŘECH NÁMOŘNÍCÍCH

čtvrtek
21.2.2013
RADŮZA

úterý
19.2.2013
ČESKÉ KLAVÍRNÍ KVINTETO

neděle
17.2.2013
PŘÍHODY FERDY MRAVENCE

čtvrtek
14.2.2013
ČTYŘI DOHODY 2013

středa
13.2.2013
NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY

pondělí
11.2.2013
SNĚHOVÁ KRÁLOVNA - ZRUŠENA!!!

pondělí
11.2.2013
ZDRAVÝ NEMOCNÝ

úterý
5.2.2013
MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD

čtvrtek
31.1.2013
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC JABLONECKA ROKU 2012

úterý
29.1.2013
BUDULÍNEK MANDELINKA

středa
23.1.2013
PRAŽSKÉ DECHOVÉ OKTETO

úterý
22.1.2013
NABUCCO

neděle
20.1.2013
VELRYBA LÍZINKA

čtvrtek
17.1.2013
VRATKÁ PRKNA

středa
16.1.2013
LOUTKY HLEDAJÍ TALENT

úterý
15.1.2013
ORCHESTR MELODY MAKERS S ONDŘEJEM HAVELKOU

pátek
11.1.2013
ADOLESCENTOVY ZÁPISKY

čtvrtek
10.1.2013
ŽELARY

úterý
8.1.2013
BETLÉMY VČERA A DNES

neděle
6.1.2013
TŘÍKRÁLOVÉ ZPÍVÁNÍ 2013

úterý
1.1.2013
NOVOROČNÍ KONCERT 2013

Naši partneři