sobota
26.12.2015
VÁNOČNÍ KONCERT SPS JANÁČEK

neděle
20.12.2015
HEJ, MISTŘE!

čtvrtek
17.12.2015
Rodina je základ státu

čtvrtek
17.12.2015
MESIÁŠ

středa
16.12.2015
Garderobiér

úterý
15.12.2015
Hvězdička betlémská

úterý
15.12.2015
"SPOLU NA JEDNOM PÓDIU"

pondělí
14.12.2015
SINATROLOGY - 100 LET FRANKA SINATRY

neděle
13.12.2015
Adam Plachetka – basbaryton & CZECH ENSEMBLE BAROQUE ORCHESTRA

sobota
12.12.2015
VÁNOCE S NISANKOU

pátek
11.12.2015
FEŠÁCI

čtvrtek
10.12.2015
XXII. ADVENTNÍ KONCERT DPS VRABČÁCI

středa
9.12.2015
Tajemný hrad v Karpatech

úterý
8.12.2015
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství

úterý
8.12.2015
Vánoční pohádka

neděle
6.12.2015
Sněhurka a sedm trpaslíků

pátek
4.12.2015
Edgar Cardoso (Portugalsko) – klavír

pátek
4.12.2015
VÁNOCE S KOUZELNÍKEM

čtvrtek
3.12.2015
ANETA LANGEROVÁ - TURNÉ NA RADOSTI 2015

středa
2.12.2015
"KŘESADLO 2015"

úterý
1.12.2015
Dohazovačka

neděle
29.11.2015
Hra vášní

pátek
27.11.2015
Strašidelný mlýn

středa
25.11.2015
NAROZENINOVÝ KONCERT JAROSLAVA SVĚCENÉHO

středa
25.11.2015
SLAVNÉ FILMOVÉ MELODIE

úterý
24.11.2015
MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD

neděle
22.11.2015
O perníkové chaloupce aneb „jenom jako“

pátek
20.11.2015
Prokletí nefritového škorpiona

středa
18.11.2015
MILUJI TĚ, ALE...

úterý
17.11.2015
Musíme si pomáhat

pondělí
16.11.2015
IVA BITTOVÁ A ČIKORI

čtvrtek
12.11.2015
Cantervillské strašidlo

středa
11.11.2015
Koncert vybraných účastníků Burzy mladých zpěváků 2015

úterý
10.11.2015
Ondráš a Juráš

pondělí
9.11.2015
POHÁDKA O KARKULCE

neděle
8.11.2015
Kašpárek detektivem

sobota
7.11.2015
SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2015

čtvrtek
5.11.2015
ELEKTRICKÝ EMIL

středa
4.11.2015
Prague cello quartet

pondělí
2.11.2015
Commedia dell‘ arte

neděle
1.11.2015
SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ NOMINACÍ A CENY MĚSTA TANCE 2015

sobota
31.10.2015
TANEC, TANEC...2015 - II. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER

pátek
30.10.2015
TANEC, TANEC...2015 - I. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER

čtvrtek
29.10.2015
TANEC, TANEC... 2015 - ZAHAJOVACÍ PŘEDSTAVENÍ

úterý
27.10.2015
PODZIMNÍ FANTAZIE 2015

sobota
24.10.2015
HVĚZDY NAD JEŠTĚDEM 2015

čtvrtek
22.10.2015
THE BACKWARDS tour 2015

středa
21.10.2015
BEZ ROUCHA ANEB JEŠTĚ JEDNOU ZEZADU

středa
21.10.2015
DEVATERO POHÁDEK

úterý
20.10.2015
REVIZOR

úterý
20.10.2015
BEST OF...SLOVEM A HUDBOU NAPŘÍČ STALETÍMI

pondělí
19.10.2015
Mrtvé duše

pátek
16.10.2015
10 LET IUVENTUS, GAUDE!

středa
14.10.2015
Červená

úterý
13.10.2015
Podivný případ se psem

úterý
13.10.2015
DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ

pondělí
12.10.2015
DÁREK SENIORŮM „TA NAŠE PÍSNIČKA ČESKÁ“

čtvrtek
8.10.2015
MACH A ŠEBESTOVÁ

středa
7.10.2015
Vím, že víš, že vím…

pátek
2.10.2015
LOUPEŽNÍK RUMCAJS

středa
30.9.2015
MUSICA FLOREA

úterý
29.9.2015
V+W REVUE

neděle
27.9.2015
Princové jsou na draka

sobota
26.9.2015
STO ZVÍŘAT (PŘED RADNICÍ)

pátek
25.9.2015
ÚČESOVÁ KOLEKCE SUBRINA "PROJEKT DANCE"

středa
23.9.2015
BIOSTORY

úterý
22.9.2015
JITKA ZELENKOVÁ

úterý
22.9.2015
JEŽIBABY A ŽENICHOVÉ

středa
16.9.2015
Jméno

sobota
12.9.2015
DEN EVROPSKÉHO KULTURNÍHO DĚDICTVÍ

neděle
6.9.2015
VARHANNÍ KONCERT S TRUBKOU (HORNÍ NÁMĚSTÍ)

středa
26.8.2015
KOMORNÍ ORCHESTR QUATTRO (NA MOLU PŘEHRADY)

úterý
25.8.2015
ŽENA V PÍSKU (letní scéna eurocentra)

pátek
21.8.2015
ŠANSONY NA JABLONECKÉ PŘEHRADĚ (sluneční lázně)

středa
19.8.2015
KRISTINA FIALOVÁ (VIOLA) A DOMINIKA ŤUKOVÁ (HARFA) - PŘED RADNICÍ

pátek
14.8.2015
ABBA STARS REVIVAL (PŘEHRADA - SLUNEČNÍ LÁZNĚ)

pátek
14.8.2015
OSKAR NEDBAL ZNÁMÝ I NEZNÁMÝ (LETNÍ SCÉNA EUROCENTRA)

středa
12.8.2015
DUO TERES (PŘED RADNICÍ)

středa
5.8.2015
ŠTĚPÁN RAK "70" (DIVADLO)

středa
5.8.2015
TRIO TONES (PŘED RADNICÍ)

pondělí
3.8.2015
IVO KAHÁNEK (DIVADLO)

středa
29.7.2015
SHIRLEY VALENTINE (DIVADLO)

středa
29.7.2015
LOS RUMBEROS DÚO (PŘED RADNICÍ)

úterý
28.7.2015
LA TRAVIATA (DIVADLO)

čtvrtek
23.7.2015
FIGAROVA SVATBA (DIVADLO)

středa
15.7.2015
PETR NOUZOVSKÝ (VIOLONCELLO) A LADISLAV HORÁK (AKORDEON) - před radnicí

úterý
14.7.2015
SMOLÍČEK (LETNÍ SCÉNA EUROCENTRA)

středa
8.7.2015
ADÉLA ŠTAJNOCHROVÁ & ALŽBĚTA VLČKOVÁ (PŘED RADNICÍ)

úterý
30.6.2015
PÍSKOMIL SE VRACÍ (PŘED RADNICÍ)

čtvrtek
25.6.2015
SLAVNOSTNÍ AKADEMIE GYMNÁZIA U BALVANU

pátek
19.6.2015
PODKRKONOŠSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR

pátek
19.6.2015
ČERNOBÍLÉ PÍSNIČKY

čtvrtek
18.6.2015
POHÁDKY OVČÍ BABIČKY

středa
17.6.2015
VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE?

středa
17.6.2015
LACO DÉCZI (s kapelou)

úterý
16.6.2015
LACO DÉCZI - TRUMPETA

neděle
14.6.2015
SVĚT TANCE

pátek
12.6.2015
KLAVÍRNÍ KVARTETO JOSEFA SUKA

úterý
9.6.2015
BLÁZNIVÝ PETŘÍČEK

pondělí
8.6.2015
POSTAVEN(I)Í MIMO HRU

pondělí
8.6.2015
CYRANO Z BERGERACU

čtvrtek
4.6.2015
CAVEMAN (JESKYNNÍ MUŽ)

středa
3.6.2015
BŮH MASAKRU

úterý
2.6.2015
11. X-DANCE SHOW

pondělí
1.6.2015
PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU

pátek
29.5.2015
JABLONECKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL

neděle
24.5.2015
OBUŠKU Z PYTLE VEN

pátek
22.5.2015
VELKÁ MOŘSKÁ VÍLA

čtvrtek
21.5.2015
CANTARINA CLARINETE

úterý
19.5.2015
KAPELA JEDE ANEB NENÍ PECKA JAKO PECKA

pondělí
18.5.2015
RÁKOSNÍČEK A JEHO RYBNÍK

pondělí
18.5.2015
SZIDI TOBIAS

pátek
15.5.2015
ROMEO A JULIE

pátek
15.5.2015
DEN JABLONECKÝCH ZDRAVOTNÍKŮ

středa
13.5.2015
R.U.R.

středa
13.5.2015
KONCERT VÍTĚZŮ MEZINÁRODNÍ PĚVECKÉ SOUTĚŽE JAKUBA PUSTINY 2015

úterý
12.5.2015
CABARET

čtvrtek
7.5.2015
PRODANÁ NEVĚSTA

středa
29.4.2015
ZORRO (MUZIKÁL)

úterý
28.4.2015
REVIZOR - POZOR ZRUŠENO!!!

sobota
25.4.2015
ZPĚVÁČEK

čtvrtek
23.4.2015
JARNÍ KOKTEJL ZUŠ

středa
22.4.2015
CZECH BRASS

středa
22.4.2015
STVOŘENÍ SVĚTA

úterý
21.4.2015
JAKUB SMOLÍK

neděle
19.4.2015
SNĚHOVÁ KRÁLOVNA

pátek
17.4.2015
KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE TANEČNÍHO OBORU ZUŠ

čtvrtek
16.4.2015
KDO JE NA SVĚTĚ NEJMOCNĚJŠÍ?

středa
15.4.2015
PRAŽSKÝ KOMORNÍ BALET - "3 ČESKÉ KVARTETY"

úterý
14.4.2015
JAKUB JUNEK - HOUSLE & IVAN VOKÁČ - VIOLONCELLO

úterý
14.4.2015
O LÍNÉM HONZOVI

pondělí
13.4.2015
LENI

neděle
12.4.2015
ROK NA VSI

pátek
10.4.2015
MANDRAGE - O(D) ZAČÁTKU

čtvrtek
9.4.2015
BALADA PRO BANDITU

středa
8.4.2015
KRAJSKÉ KOLO 25. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY ŠKOLNÍCH DĚTSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

úterý
31.3.2015
RIGOLETTO

pondělí
30.3.2015
ZLATÝ PAN MINISTR V TURECKÉ KAVÁRNĚ

sobota
28.3.2015
TANEC SRDCEM - II. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER

pátek
27.3.2015
TANEC SRDCEM - I. PŘEHLÍDKOVÝ VEČER

středa
25.3.2015
LISTOPAD

úterý
24.3.2015
MARYŠA

pondělí
23.3.2015
ÚČA MUSÍ PRYČ

neděle
22.3.2015
MUZIKÁL Z PALOUKU

pátek
20.3.2015
IX. REPREZENTAČNÍ PLES

středa
18.3.2015
PAVEL ŠPORCL - GIPSY FIRE

úterý
17.3.2015
GULLIVEROVY CESTY

pátek
13.3.2015
VELBLOUD, RYBA, SLEPICE

pátek
13.3.2015
"MÉMU KRAJI"

čtvrtek
12.3.2015
JABLONECKÉ KLARINETOVÉ KVARTETO A JEHO HOSTÉ

středa
11.3.2015
FRANTIŠEK LAMAČ (HOUSLE) A JEHO HOSTÉ

úterý
10.3.2015
POPELKA (BALET)

pondělí
9.3.2015
RACEK

pátek
6.3.2015
LAKOMEC

úterý
3.3.2015
ONDŘEJ BRZOBOHATÝ - IDENTITY TOUR 2015

neděle
1.3.2015
O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH

čtvrtek
26.2.2015
LORDI

středa
25.2.2015
VIOLONCELLOVÉ DUO

úterý
24.2.2015
PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA

pátek
20.2.2015
ŽENA ZA PULTEM 2: PULT OSOBNOSTI

středa
18.2.2015
PÁTÁ DOHODA S JAROSLAVEM DUŠKEM

středa
18.2.2015
SLŮNĚ ANEB PROČ MAJÍ SLONI DLOUHÉ CHOBOTY

úterý
17.2.2015
HAMLET

neděle
15.2.2015
ČTYŘLÍSTEK V POHÁDCE

středa
11.2.2015
MOLLY SWEENEY

úterý
10.2.2015
V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU

neděle
8.2.2015
BLBEC K VEČEŘI

pondělí
26.1.2015
KLÁRA 3847 ANEB PŘÍLIŠ MNOHO HVĚZD

pondělí
26.1.2015
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC JABLONECKA ROKU 2014

neděle
25.1.2015
PRINC BAJAJA

čtvrtek
22.1.2015
AUDIENCE

čtvrtek
22.1.2015
KOMEDIANTI

středa
21.1.2015
MARTIN LEVICKÝ - KLAVÍR & STANISLAV GALLIN - KLAVÍR

pondělí
19.1.2015
BROUK PYTLÍK

neděle
18.1.2015
EVA TROPÍ HLOUPOSTI

pátek
16.1.2015
AMUNDSEN

pátek
16.1.2015
ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS

čtvrtek
15.1.2015
BROUK PYTLÍK

čtvrtek
15.1.2015
PYGMALION

úterý
13.1.2015
POLSKÁ KREV

neděle
11.1.2015
TŘÍKRÁLOVÉ ZPÍVÁNÍ

sobota
10.1.2015
SHIRLEY VALENTINE

čtvrtek
1.1.2015
NOVOROČNÍ KONCERT

Naši partneři