FEŠÁCI

11.12.2015 od 19 hodin

FEŠÁCI

Hudba

Předprodej 26. 10.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Letošní vánoční saloon Fešáků bude tak trochu o Michalu Tučném, který před 20 ti lety odešel a také o Pavlu Brümerovi, který nás navždy opustil 15. 9. 2015 ve věku 69 ti let.Michal Tučný byl v kapele od roku 1974 do roku 1980 a Pavel Brümer od roku 1967 do roku 2002 , tedy 35 let.

Fešáci zahrají slavné jejich slavné písně a vzhledem k tomu, že oba zpěváci milovali humor vzpomenou na ně veselými příběhy a povídáním. Oba zanechali v kapele obrovskou stopu a mnoho slavných dnes již legendárních písní. U Michala připomeňme např. Sundej z hodin závaží, Nádraží, Prodavač, Já tajně cvičím, Slída a nejvíce slavná Lojza a Líza.U Pavla jmenujme Matterhorn, Buráky, Přesný čas, Hvězda Countryon, Komedianti nestárnou a samozřejmě Dárek vánoční.

Fešáci přivezou sebou hosta, je jím Rosťa Fišer, dvojník Michala Tučného a lídr plzeňské skupiny Michal Tučný revival. Ten zazpívá několik slavných Michalových písní z období jeho působení u Fešáků. Lojza a Líza, Já tajně cvičím, Prodavač …..Fešáci přivezou sebou také Pavla Kaisera (Netto, Double Eagle, Taxmeni), který s Pavlem Brümerem krátce před jeho úmrtím hovořil a řekl mu, že bude s jeho písněmi dál pokračovat v jeho šlépějích. Zazpívá Cadillac, Matterhorn, Podrážky, Hvězdu Countryon...Nebudou chybět samozřejmě ani vánoční písně a koledy.

Naši partneři