SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2013

9.11.2013 od 17 hodin

SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2013

Komponované pořady

Předprodej 10. 10.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Nevšední zážitek je pro Vás připraven na sobotní podvečer. V Městském divadle v Jablonci nad Nisou se koná již 11. ročník komponovaného večera Společně nejen na jevišti. Projekt umožňuje lidem se zdravotním handicapem či postižením vystoupit na jevišti Městského divadla v Jablonci nad Nisou s jejich uměleckým projevem a dodat jim tím pocit vlastní hodnoty a důležitosti a naplnění určitého smyslu života.

CELÝ VEČER BUDE TLUMOČEN DO ZNAKOVÉ ŘEČI.

Těšit se můžete mimo jiné i na stínové divadlo, taneční i hudební vystoupení. Dokonce můžete být svědky akrobacie na šále Michaely Kosiecové. Uvidíme i výsledek dopoledního workshopu, který odborně povedou Radka Kulichová a Michaela Kosiecová, a který je letos připraven pro neslyšící. Účinkují: T.I.K. Jilemnice, PATZ Jablonec n/N, Lenka Čermáková, Alena Plátková, Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí - klub Liberec, Svaz tělesně postižených Jablonec n/N, Jablonecký Gospel, Petr Šrámek - náš nejvýznamnější umělec malující nohama, Marián Bango zvaný Slovenský Bocelli, Olga Valentová, Radek Žalud a další.

Přijďte je podpořit i Vy. Budete překvapeni a potěšeni. Akce se koná v rámci Projektu Jablonec nad Nisou za finanční podpory statutárního města Jablonec nad Nisou a Libereckého kraje, pod záštitou člena Rady Libereckého kraje pro resort sociálních věcí Mgr. Petra Tulpy.

Naši partneři