A DO PYŽAM!

11.10.2019 od 19 hodin

A DO PYŽAM!

Divadlo Bez Debat Praha

Festival ochotnického divadla

Předprodej 2. 9.

Skupina ND

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Marc Camoletti
Režie:
Radek Bílek
Hrají:
Radek Hrdlička, Miroslav Steiger, Vendula Castaldo, Jana Buzková, Lucie Dvořáková, Ladislav Musil

Aby nenechal svoji milenku Brigitte v den jejích narozenin doma samotnou, pozve ji Bernard na venkov, kde pravidelně tráví víkendy se svojí ženou Jacqueline. Aby před ní ospravedlnil přítomnost své milenky, pozve na víkend také svého přítele Roberta, k jehož škodě ho má v úmyslu představit jako milence své milenky Brigitte. Problém je v tom, že neví, že Robert je milencem jeho ženy, která si na nastávající víkend najala služku, jež se, k dovršení všeho maléru, také jmenuje Brigitte.

Jedna z nejúspěšnějších komedií známého autora byla poprvé uvedena v Paříži v roce 1985. Dosáhla více, než 900 repríz. Byla přeložena do mnoha jazyků a její záznam vysílala i francouzská televize. 400 repríz měla také v Londýně, kde se hrála pod titulem Don’t dress for dinner.

Délka představení 1 hodina 50 minut i s přestávkou. 

PŘEDSTAVENÍ SE KONÁ V RÁMCI FESTIVALU "OCHOTNICKÉ DIVADLO V NAŠEM REGIONU" ZA FINANČNÍ PODPORY STÁTNÍHO FONDU KULTURY ČR.

PRÉMIE SKUPINY ND

Další informace

Vstupenky kupujte v den předprodeje také přes web - vždy od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

REZERVACE JEN PŘES EMAIL pokladna@divadlojablonec.cz.  NUTNO VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace ruší! 

Partneři akce

  • STÁTNÍ FOND KULTURY

Naši partneři