ALENKA ZA ZRCADLEM

11.11.2018 od 15 hodin

ALENKA ZA ZRCADLEM

Divadlo Polárka Brno

Dětská

Předprodej 1. 10.

Skupina RD

Informace

Autor:
Lewis Caroll
Režie:
Tomáš Pavčík
Hrají:
Členové Divadla Polárka Brno.

Alenka, ani neví jak, se objeví v zrcadlovém pokoji. Není tak fádní jako jejich starý obývák. 

Bude tam třeba Černá Královna. Ta si potrpí na etiketu. Nemá ráda, když holky nestojí rovně a mají prsty v puse.  Ale, ale, ale, Alenko! A hezky rovně dopředu, jako pěšec po šachovnici, a až dojdeš na konec tak… 

Jízda vlakem s Kozlem a Koněm do zahrady živých květin. Blázniví bratři Tidlidum a Tidlity, namyšlený veršotepec Hupity Dupity, ale hlavně les zapomnění! Třeba zažiješ, Alenko, souboj Lva a Jednorožce a budou o tebe soupeřit Černý a Bílý Jezdec. 

Poradí ti už konečně někdo, nebo si budeš muset poradit sama? Budeš mít dost sil a málo strachu? Staneš se královnou Alenkou?

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři