ARTI ALLEGRE

14.11.2018 od 19 hodin

ARTI ALLEGRE

Vážná hudba

Předprodej 1. 10.

Skupina H

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Komorní smyčcový soubor

Umělecký vedoucí Ondřej Lébr

Komorní soubor Arti Allegre byl založen v roce 2013. Jeho zakladatelem je houslista Ondřej Lébr. Soubor je složen z vynikajících komorních i sólových hráčů z celé České republliky. Repertoár sestává z děl od baroka až po 21. století.

PROGRAM: W. A. Mozart - Adagio a Fuga c moll, KV 546; J. S. Bach - Koncert pro dvoje housle a orchestr d moll, BWV 1043; A. Corelli - Sonata č. 3, op. 4 pro housle a basso continuo; G. F. Händel - Concerto grosso op. 6, č. 1 G dur, HWV 319; J. Suk - Meditace na staročeský chorál "Svatý Václave", op. 35 a; A. Dvořák - Valčík A dur op.54/1, Slovanský tanec č.8

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři