AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ

19.11.2017 od 15 hodin

AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ

DS Vojan - Mladá haluz Desná

Festival ochotnického divadla

Předprodej 20. 10.

Skupina RD

Informace

Autor:
Zdeněk Svěrák - Jiří Melíšek - Oldřich Lipský
Režie:
Vlaďka Koďousková
Hrají:
Ladislav Koďousek, Karolína Havelková, Marcel Najman, Tereza Chrtková, Kristina Havelková, Kateřina Cilichová, Ondra Vajdík, Markéta Vajdíková, Markéta Staňková, Matěj Růžička, Honza Lála, Lenka Dvořáková, Aleš Morávek, Aneta Votavová.

Komedie o chlapcích a děvčatech, kteří táhnou do boje o podobu hradu, když někteří dospělí plánují proměnit hrad v zemědělský objekt. Za vydatné pomoci duchů, rytíře Viléma Brtníka a jeho dcery Leontýnky se jim podaří dosáhnout cíle - hrad je opraven a předán do péče dětí. 

V inscenaci zazní známé písně z pera Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka (Pramen zdraví z Posázaví, Hajný je lesa pán, a další).

Představení se koná v rámci projektu "Ochotnické divadlo v našem regionu" za finanční podpory Státního fondu kultury ČR.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • STÁTNÍ FOND KULTURY

Naši partneři