BOHUŠ MATUŠ (on-line sledování)

15.6.2021 od 20 hodin

Spustili jste video a stále nevidíte obraz? Obnovte si prosím stránku.     Zavřít upozornění

Hudba

Předprodej 17. 5. 2021

Informace

V rámci projektu ´Divadlo pro 100´ vystoupí v Městském divadle Jablonec zpěvák Bohuš Matuš pro omezený počet diváků. Koncert bude také vysílán on-line.

V komponovaném pořadu, moderovaném ředitelem kulturního stánku, Mgr. Pavlem Žurem, přijde řeč na mnoho zajímavých témat ze zpěvákova života i profesní kariéry a samozřejmě nebudou chybět muzikálové písně v Matušově podání, uslyšíme původní písně Karla Gotta, které snad Bohušovi sedí nejlépe a jistě zazní i nějaká novinka.

Bohuš Matuš usedne do ´křesla pro hosta´ po takových jménech, jakými jsou David Deyl, Daniel Hůlka, Tereza Mátlová, Magda Malá, či Vladimír Chmelo.. Zpěvák je v Jabloneckém divadle častým a oblíbeným hostem, naposledy jsme ho zde viděli v rámci koncertu Láska kvete v každém věku, kde vystoupil spolu s Ivo Kahánkem, Dušanem Růžičkou, Michalem Kindlem, Davidem Deylem, Šárkou Vaňkovou a dalšími. Tento velkolepý koncert se těší velkému zájmu na You Tube a jeho záznam bude vysílán televizí Kino Barrandov 14. června tohoto roku.

Přestože Bohuš Matuš v poslední době plní stránky bulvárních plátků především sňatkem s mladičkou Lucií, nesmíme zapomínat, že  se jedná o prvotřídního zpěváka, který dokáže ´přezpívat i slavíka´, respektive, jak řekla kdysi Eva Pilarová, je jedním z mála vyvolených, kteří zvládnou vyzpívat písně Karla Gotta se všemi jejich výškami. A stejně bravurně zvládá písně Waldemara Matušky, kterým umí dodat živelnou energii a drive.

Pokud tedy chcete slyšet šlágry z tábora ´Gottovců i Matuškovců´, či se na chvíli ocitnout ve světě muzikálů a ještě si připomenout krásné prostory našeho kulturního stánku, zapněte si on line vysílání z Městského divadla Jablonec 15. června ve 20 hodin. Jednotné vstupné 200 Kč.

Pořad se koná v rámci projektu Město plné tónů za finanční podpory Státního fondu kultury ČR.

.

Bohus-Matus-oprava15-6-21.jpg (417 KB)

Partneři akce

  • STÁTNÍ FOND KULTURY

Naši partneři