BROUČCI

24.4.2016 od 15 hodin

BROUČCI

Slezské Divadlo Opava

Dětská

Předprodej 1. 3.

Skupina RD

Informace

Autor:
Jan Karafiát
Režie:
Jakub Stránský
Hrají:
Daniel Volný, Ivana Lebedová, Martin Táborský, Tereza Bartošová a další.

Pohádkový příběh ze života broučků, jejichž hlavním posláním je lidem v noci svítit, je doplněn písničkami. Malý Brouček se nejvíc těší na svatojánskou noc, kdy dostane svou lucerničku a vydá se s Tatínkem a Kmotříčkem na svůj první let. Pokud se tedy do té doby naučí pořádně lítat… Brouček se musí učit, jak se vyhnout nebezpečí, jak má dobře vykonávat svou službu a taky poslouchat a dělat Mamince a Tatínkovi radost. Přijďte se podívat, jak mu to půjde, a držet Broučkovi palce, aby svůj velký úkol zvládnul! Uvidíte, jak to chodí ve světě jiném než lidském, ve světě, kde se vstává se západem slunce a chodí spát za svítání.<iframe src="//www.youtube.com/embed/kyYmut1gWdg" width="560" height="314"></iframe>

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři