CYRANO

18.10.2016 od 19 hodin

CYRANO

Divadlo Radka Brzobohatého Praha

Muzikál

Předprodej 1. 9.

Skupina DS

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Ondřej Brzobohatý a Lubomír Feldek
Režie:
Hana Gregorová
Hrají:
Ernesto Čekan, David Gránský, Eva Burešová, Petr Vágner, Martin Sochor, Vojtěch Hájek, Petr Semerád, Michal Roneš, Vojtěch Efler, Tomáš Slavíček, Pavla Procházková, Dagmar Čárová, Pavlína Mourková

Nádherný historický příběh plný hrdosti a lásky, který nikdy nezestárne! Cyrano - muž bez bázně a hany, je legendární postavou, symbolem cti, odvahy a mužnosti, gaskoněc s proslule dlouhým nosem, který se na smrt zamiluje do své sestřenice Roxany. Své city se jí ale neopovažuje přiznat, a tak smutně přihlíží, jak se Roxana zhlédne v krásném, ale hloupém Kristianovi... Touha a nenaplněná láska na pozadí válečných bojů... Silný příběh umocněný romantickými písněmi a famózní hudbou Ondřeje Brzobohatého aneb slovy autora: "Rostandův Cyrano pod Roxaniným balkónom deklamuje - můj zpěv. Zpěv pod balkónem je tak starý jako poezie, hudba a láska". 

V hlavní roli se představí Eva Burešová, která se zúčastnila soutěže Česko-Slovensko má talent 2011. Dostala se až do finále a porotce Jaro Slávik ji označil za nejlepší zpěvačku všech pěveckých soutěží, které kdy v Česku proběhly. Společně s ní si zahraje David Gránský, kterého jste mohli vidět v seriálu GYMPL S RUČENÍM OMEZENÝM a DOKTOŘI Z POČÁTKŮ. Mimo to hraje v muzikálu Ať žijí duchové.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři