DÁMSKÝ KREJČÍ

15.12.2017 od 19 hodin

DÁMSKÝ KREJČÍ

Činoherní klub Praha

Činohra

Předprodej 15. 11.

Skupina DB

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Georges Feydeau
Režie:
Martin Čičvák
Hrají:
Ondřej Sokol, Radek Holub, Mahulena Bočanová, Barbora Seidlová, Jaromír Dulava, Matěj Dadák a další.

Doktor Moulinot, vážený občan a lékař má jednu ordinaci, jednu ženu, jednu milenku a jednu tchýni. Co se však stane, když si neopatrně protáhne večerní flám až do rána, a to zrovna v den, kdy má přijít na návštěvu jeho tchýně? Kvůli záchraně cti i manželství je nutné vymyslet drobnou lež, která ovšem spustí lavinu mnohem větších lží, výmluv a komických nedorozumění. A protože Moulinot je excelentní lhář, který je ochotný pro zakrytí manželské nevěry udělat skutečně téměř cokoli, neváhá se dokonce vydávat i za dámského krejčího...

"Malá lež je mrzká, ale velká lež to je umění." 

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři