David Koller Acoustic Tour 2018

13.12.2018 od 19 hodin

David Koller Acoustic Tour 2018

Hudba

Předprodej 14. 5.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

David Koller vyjíždí s kapelou na další část úspěšného akustického turné. Loni na podzim vyprodal patnáct sálů v českých a moravských divadlech a kulturních domech. Nyní ho čeká další porce koncertů, kam zavítá s repertoárem svých největších hitů v akustickém aranžmá. Nenechte si ujít skladby Chci zas v tobě spát, Amerika, Gypsy love, Recidiva a další v intimní atmosféře menších sálů a poznejte Davida Kollera s jeho skvělou kapelou v netradiční poloze. Koncerty jsou výhradně k sezení.

POZOR!!! POKLADNA JE OD 2. 7. UZAVŘENA. OTEVŘENO POUZE PŘED AKCEMI v divadle 24. 7. / 10. 8. / 15. 8. a 22. 8. 2018 vždy od 14 do 19 hodin. Vstupenky můžete také koupit přes web nebo e-vstupenku. Pokladna bude znovu otevřena od 27. 8. ve zkráceném režimu od 10 do 14 hodin (předprodeje). 

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Vstupenky

590 Kč
I. a II. cenová kategorie
550 Kč
III. a IV cenová kategorie
Rezervovat NEBO KOUPIT vstupenku

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Naši partneři