To nejkrásnější datum, jaké si pro tancechtivé páry dokážeme představit,  zvolili letos organizátoři  XIV. Divadelního plesu Městského divadla Jablonec nad Nisou. Svátek zamilovaných, tedy 14. únor 2020, kdy tato prestižní událost rozevře své brány, dala akci podtitul Ples zamilovaných. A věřte, že půjde o večer nabitý nejen tancem a dobrým jídlem, ale i řadou prvotřídních kulturních zážitků, na které jsme v tomto krásně zrekonstruovaném kulturním stánku zvyklí.

A co tedy konkrétně na přítomné čeká? Swingovou duši potěší vždy jedinečný Jan Smigmator, který se v našem divadle cítí ´jako doma´ a který má zde vždy obrovský úspěch. Svoje hlasy rozezní i malá velká zpěvačka Magda Malá a její zhruba o metr vyšší kolega Bohuš Matuš, objeví se Anna Julie Slováčková, či Milan Šatník. K tanci a poslechu nám všem zahraje oblíbený liberecký Big´O´Band Marka Ottla.

Jelikož se tento prestižní ples koná v již zmiňovaném datu 14. února, připravili si pro nás organizátoři i ´Valentýnské překvapení.´ Jak se nám podařilo zjistit, tímto překvapením bude módní přehlídka známé ruské návrhářky Olgy Rusakové a dokonalé taneční umění nám předvede Marek Dědík, známý a oblíbený několikanásobný účastník soutěže Star Dance. Tentokrát nás i provede večerem.

V ceně vstupného je zahrnut slavností přípitek a celovečerní menu formou bufetu, chybět nebude bohatá tombola. Těm, kteří se našeho Divadelního plesu již v minulých letech zúčastnili, je obrázek vyšňořeného secesního stánku plného krásných melodií, dobrého jídla a pití znám, pro ty, kteří se letos zúčastní poprvé to bude úchvatná podívaná a zážitek. A když k tomu připočteme do puntíku vyšperkovaný program, půjde pro všechny zcela jistě o událost, na níž budeme dlouho vzpomínat. (ims)