DOBYTÍ SEVERNÍHO PÓLU

10.1.2019 od 19 hodin

DOBYTÍ SEVERNÍHO PÓLU

Ansámbl Mikuláše Dačického z Heslova

Festival ochotnického divadla

Předprodej 3. 12.

Skupina DS

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Ladislav Smoljak - Zdeněk Svěrák

Severské drama - Dobytí Severního pólu s Čechem Karlem Němcem 5. dubna 1909. 

Osobité provedení cimrmanovského představení Dobytí Severního pólu zahraje Ansámbl Mikoláše Dačického z Heslova.  Nenechte si ujít příležitost vidět skvělé vystoupení party nadšenců. Divadelní soubor, který se dal před lety dohromady, tvoří parta přátel pod vedením Jana Pražáka. Impulsem k hraní byla obliba Divadla Járy Cimrmana. Soubor stále překvapuje živým a vtipným provedením asi nejznámějšího českého divadla současnosti. Koneckonců, posvěcení dostali svého času i od hlavních nositelů dědictví Járy Cimrmana Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka. Hrají málo, ale o to větší je o ně zájem.

Všechny rezervace vyzvedněte do 21. 12. (10 - 11 a 14 - 16 hodin). Pokladna je naposledy v letošním roce otevřena 21. 12.! Běžný provoz obnoven od 2. 1. 2019. Nové rezervace do 5 kalen. dnů PROPADAJÍ!!!


PRÉMIE - SKUPINA DS

Představení se koná v rámci projektu "Ochotnické divadlo v našem regionu" za finanční podpory Státního fondu kultury ČR.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • STÁTNÍ FOND KULTURY

Naši partneři