Dolnoslezská Filharmonie Jelenia Gora - Ivo Kahánek (klavír)

5.10.2018 od 19 hodin

Dolnoslezská Filharmonie Jelenia Gora - Ivo Kahánek (klavír)

Vážná hudba

Předprodej 3. 9.

Skupina H

Rozvoz autobusem po představení

Informace

AGATA PINCZUK-BURDZY - zpěv

DPS Vrabčáci - DĚTSKÉ PĚVECKÉ SBORY Z BOLESLAWIEC A PODGÓRZYN

Dirigent Szymon Makowski

Koncert vynikajícího polského orchestru se špičkovým sólistou, klavíristou Ivo Kahánkem, interpretem nevšední emocionální síly a hloubky, který si získal pověst jednoho z nejpůsobivějších umělců své generace. Svůj dar okamžitě navázat citovou vazbu s publikem dokáže náležitě zužitkovat ve skladbách od baroka po modernu, s těžištěm v romantickém repertoáru. 

V programu koncertu zazní mimo jiné Klavírní koncert "Karkonoski" - hudba Maciej Galeski, v úpravě Romana Samostrokova.

Koncert se uskuteční za finanční podpory: velvyslance Polské republiky v Praze a velvyslance České republiky ve Varšavě, Czezara Prybylského - maršálka Dolnoslezského vojvodství, Martina Půty - hejtmana Libereckého kraje a předsedy Euroregionu Nisa - ČR, Piotra Romana - předsedy Euroregionu Nysa - Polsko a starosty města Boleslawiec.

loga-5-10-2018.jpg (313 KB)

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři