EBEN TRIO - klavírní trio

22.11.2017 od 19 hodin

EBEN TRIO - klavírní trio

Vážná hudba

Předprodej
20. 10.

Skupina H

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Terezie Fialová - klavír, Roman Patočka - housle, Jiří Bárta - violoncello

Soubor má za sebou řadu významných soutěžních úspěchů. V létě 2013 se Eben trio zúčastnilo jako historicky první české klavírní trio prestižního festivalu Verbier Festival&Academy ve Švýcarsku. Koncertovalo ve většině států Evropy a v USA. 

TEREZIE FIALOVÁ patří k nejtalentovanějším klavíristům nastupující generace. Absolvovala Konzervatoř v Brně a AMU v Praze, poté Hochschule für Music und Theater Hamburg.

ROMAN PATOČKA je rovněž výjimečnou osobností nastupující generace sólistů. Studoval na Konzervatoři a AMU v Praze, své zkušenosti prohloubil na studiích v kurzech v zahraničí. Koncertuje jako sólista, spolupracuje se špičkovými interprety.

JIŘÍ BÁRTA je jedním z nejvýraznějších violoncellistů své generace. Vyhrál řadu nejvýznamnějších mezinárodních soutěží, jeho koncertní aktivity ho zavedly z Evropy do Severní a Jižní Ameriky, Austrálie, Japonska či Koreje. Koncertuje jako sólista, spolupracuje s předními českými i zahraničními instrumentalisty a orchestry, na svém kontě má mnoho nahrávek, za něž obdržel rovněž mnoho ocenění.

PROGRAM: J. Haydn - Klavírní trio G dur XV. 25 "Gypsy", J. Brahms - Klavírní trio c moll op 1001, A. Dvořák - Klavírní trio "Dumky" op. 90.

Další informace

Vstupenky kupujte přes web divadla nebo prostřednictvím webu E-VSTUPENKA.CZ

V DEN KONÁNÍ PRODEJ POUZE V POKLADNĚ DIVADLA.

UPOZORŇUJEME DIVÁKY, ŽE VSTUPENKY SE PRODÁVAJÍ OD PŘÍZEMÍ. TEPRVE PO VYPRODANÉM PŘÍZEMÍ OTEVÍRÁME PRVNÍ BALKÓN, NÁSLEDNĚ PAK DRUHÝ BALKÓN.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

.

V ČEM DO DIVADLA?

Každé představení je společenskou událostí, na kterou je hezké se patřičně obléci.

Džíny, triko a tenisky nejsou vhodným oděvem do divadla, ale tmavé kalhoty s jednobarevnou košilí pro pány mohou být vhodnou alternativou k obleku.

Dámy, pokud ze šatníku nevyberou šaty nebo sukni, mohou zvolit společenské kalhoty s halenkou. Děkujeme

.

PARKOVÁNÍ

V době večerních divadelních představení lze se vstupenkou zdarma parkovat v OC Central. Brána je po představení otevřená. Pokud je problém s výjezdem, tak kontaktujte obsluhu.  NA PLATEBNÍM STOJANU JE ZVONEK I TELEFONNÍ ČÍSLO.

Naši partneři