EBEN TRIO - klavírní trio

22.11.2017 od 19 hodin

EBEN TRIO - klavírní trio

Vážná hudba

Předprodej 20. 10.

Skupina H

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Terezie Fialová - klavír, Roman Patočka - housle, Jiří Bárta - violoncello

Soubor má za sebou řadu významných soutěžních úspěchů. V létě 2013 se Eben trio zúčastnilo jako historicky první české klavírní trio prestižního festivalu Verbier Festival&Academy ve Švýcarsku. Koncertovalo ve většině států Evropy a v USA. 

TEREZIE FIALOVÁ patří k nejtalentovanějším klavíristům nastupující generace. Absolvovala Konzervatoř v Brně a AMU v Praze, poté Hochschule für Music und Theater Hamburg.

ROMAN PATOČKA je rovněž výjimečnou osobností nastupující generace sólistů. Studoval na Konzervatoři a AMU v Praze, své zkušenosti prohloubil na studiích v kurzech v zahraničí. Koncertuje jako sólista, spolupracuje se špičkovými interprety.

JIŘÍ BÁRTA je jedním z nejvýraznějších violoncellistů své generace. Vyhrál řadu nejvýznamnějších mezinárodních soutěží, jeho koncertní aktivity ho zavedly z Evropy do Severní a Jižní Ameriky, Austrálie, Japonska či Koreje. Koncertuje jako sólista, spolupracuje s předními českými i zahraničními instrumentalisty a orchestry, na svém kontě má mnoho nahrávek, za něž obdržel rovněž mnoho ocenění.

PROGRAM: J. Haydn - Klavírní trio G dur XV. 25 "Gypsy", J. Brahms - Klavírní trio c moll op 1001, A. Dvořák - Klavírní trio "Dumky" op. 90.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři