EDITH A MARLENE

12.2.2020 od 19 hodin

EDITH A MARLENE

Divadlo Pod Palmovkou Praha

Činohra

Předprodej 18. 12.

Skupina ND

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Éva Pataki
Režie:
Pavel Pecháček
Hrají:
Hana Seidlová, Renata Drössler, Karel Vlček, Ivo Kubečka, Ondřej Kavan, Jan Hušek a další

Edith a Marlene je příběhem dvou slavných šansoniérek Edith Piaf a Marlene Dietrich. Autorka hry, maďarská scénáristka, staví do kontrastu dva odlišné způsoby přístupu k životu - na jedné straně chladnou, ukázněnou profesionalitu Marlene Dietrich, na straně druhé plný, vášnivý a intenzivní život Edith Piaf.

Hudební doprovod: KLAVÍR - OŽANA PETR/ TOUFAR JIŘÍ, KONTRABAS -  VANÍK ZDENĚK /PAZOUREK ZDENĚK, AKORDEON - MICKA JAN / DREŠER PETR

Délka představení: 2h 40 min.

Z ohlasů diváků:

"Dobrý den, před chvílí jsme se vrátili z dnešního představení a prosím Vás, poděkujte oběma herečkám za jejich herecké výkony. Bylo to úžasné představení, všechny ženy se shodly, že na konec se neudržely a slzičky se kutálely. Představitelka Edith by si zasloužila nominaci na Českého lva. Byla úžasná a krásně zpívala. Těšíme se na další návštěvu ve Vašem divadle. Za celý zájezd z Mladé Vožice Hana Trejbalová"

"Pozdě, ale přece!! Lístky na představení jsme dostali od Ježíška a já byl ve svých 63 letech poprvé v Divadle pod Palmovkou. Stydím se za své prodlení a hluboce se skláním před tímto představením. Všem ho doporučuji! Obě hl. dámy jsou famózní, neuvěřitelně krásně zpívají a "strčí do kapsy" řadu známých zpěváků! Děkuji za silný zážitek!" (Kerehu, i-divadlo.cz) 

"Žádná hra mě ještě takovýmto způsobem nedojala - mohly za to nejen písně Edith Piaf, ale také mimořádné herecké a pěvecké výkony hlavních představitelek. Jednoduchost scény a kulis umocňovala sílu příběhu a hudby (třešničkou byl živý hudební doprovod). Výkon Hany Seidlové byl pro mě bez chyby. Herečka nádherně zpívala, hrála (navzdory emocionální postavě, kterou hrála, ani jednou nesklouzla k přehrávání). Tato hra je prostě povinností pro milovníky nesmrtelných písní Edith Piaf." (Studentice, i-divadlo.cz) 

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • Rádio Contact

Naši partneři