FEŠÁCI 2017

1.12.2017 od 19 hodin

FEŠÁCI 2017

Hudba

Předprodej 16. 10.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Countryová skupina Fešáci slaví v roce 2017 padesáté výročí od svého založení. 

Přivezeme také 12 umělců. To je o tři více než normálně. Jedna z nich je Hana Mladá,  která byla u kapely 8 let 1984 – 1992 . Zazpívá své nejlepší písně a také písně z nového alba Fešáků, které u vás pokřtíme !

Další je zpěvák skupiny Rekonvalescence Ivan Halada, který zpívá písně Jindřicha Šťáhlavského. V únoru to bude 5 let co navždy odešel do hudebního nebe a zbylo po něm spousta krásných písní (Jaro, Pojedou...). Ty všechny zazní během koncertu.

Dále jako moderátor přijede Pavel BEZI Bezouška, hlavní dramaturg Country radia. Probere celou 50ti letou historii Fešáků a na plátně uvidíme i fotografie a videoklipy našich bývalých členů.

Proběhne jak křest nového alba, tak křest nové autobiografické knihy o Fešácích.

Je to opravdu výjimečný koncert. Zahrajeme to nejlepší za 50 ti leté období Fešáků a přidáme pár věcí z nového alba i vánoční písně.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři