FEŠÁCI 2022 * 55 LET NA CESTĚ

5.12.2022 od 19 hodin

FEŠÁCI  2022 * 55 LET NA CESTĚ

Hudba

Předprodej
4. 10.

Informace

Legenda české country, skupina FEŠÁCI, tento rok slaví 55. výročí od svého založení a své dlouholeté úspěšné hudební dráhy.

Fešáci natočili během této doby mnoho hudebních nosičů s písněmi, které se po několik generací vryly do povědomí tisíců posluchačů.

Od roku 1967 je kapela stále na turné. Hraje a zpívá své nejznámější a nejslavnější písně a v posledních letech vzpomíná během koncertů i na své bývalé členy a zpěvácké kolegy, jakými byli Michal Tučný, Jindřich Šťáhlavský nebo Pavel Brümer.

Vzhledem k velkému zájmu pořadatelů, promotérů, posluchačů, diváků a hlavně skalních fanoušků skupiny, se kapela rozhodla toto turné a tento vzpomínkový program spojit s tradičním vánočním představením ve všech koutech i místech naší republiky, ale i na Slovensku, které pravidelně navštěvuje po celou dobu své existence.

Kapela v první části představení zahraje své nejznámější písně, kam pozvala i svého muzikantského kolegu Ivana Haladu, který zpívá věrně písně Jindřicha Šťáhlavského a v druhé části zahraje známé vánoční písně v country úpravách. V závěru zahraje a zazpívá vánoční koledy u vánočního stromku.

Fešáci se rozloučí během představení se svým dlouholetým kolegou, zpěvákem a basistou Robertem Mouchou, který z kapely odchází do zaslouženého muzikantského důchodu.

Koncert bude moderovat hlavní dramaturg pražského Country Radia Pavel „Bezi“ Bezouška.

 

Další informace

Vstupenky kupujte přes web divadla nebo prostřednictvím webu E-VSTUPENKA.CZ

Naši partneři