Fotogalerie akcí

Úvodní stránka / Fotogalerie akcí

SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2017

SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2017

Reprezentační ples 2017 aneb Hvězdný ples s Lucií Bílou

Reprezentační ples 2017 aneb Hvězdný ples s Lucií Bílou

Hvězdy nad Ještědem 2016

Hvězdy nad Ještědem 2016

Slavnostní finálový večer se odehrál 15. 10. 2016 V odborné porotě mimo jiné zasedli: Zlatka Bartošková, David Deyl, Michal Kindl i vítězka loňského ročníku Hana Ceplová.

Tříkrálové zpívání 2017

Tříkrálové zpívání 2017

V minulém tisíciletí zažilo Městské divadlo v Jablonci Tříkrálové zpívání poprvé. Dětské pěvecké sbory se sešly v Městském divadle v Jablonci prvně v roce 1999 a letos jsme byli hosty již devatenáctého ročníku této pohodové akce. Již tradičně odpoledne moderoval David Jelínek, který jako úvodního hosta uvedl DPS Skřivánek. Ten je složen z malých předškoláků. Skřivánky potrápila chřipka a tak děti vystoupily v polovičním počtu. I přesto se prťata dočkala bouřlivého potlesku. Následovaly sbory - Novovesánek, Zvoneček, Fialka, či Rolnička, s níž vystoupil i bývalý starosta Mgr. Jiří Čeřovský, který děti doprovodil na trubku. Jako poslední přišli na jeviště Vrabčáci i Vrabčata, kteří se tentokrát předvedli ve zbrusu nových krojích.

VILÉM VEVERKA - hoboj & Komorní smyčcový orchestr ENSEMBLE 18+

VILÉM VEVERKA - hoboj & Komorní smyčcový orchestr ENSEMBLE 18+

Mistrně zvládnuté skladby přesvědčily přítomné, že hoboj má své nezastupitelné místo ve vážné hudbě, a že je koncert pro hráče na tento nástroj rovněž pořádným fyzickým výkonem. Přestože ke „zlaté éře hoboje" patří 18. století, v Jablonci to vypadalo, že současnost je dobou zřejmě platinovou. Atmosféru večera skvěle doplnil i milý a vtipný přístup charismatického Veverky, který mluvil sice málo, ale zato trefně. A tak v divadle zazněly krom potlesku i salvy smíchu.

SWINGOVÉ VÁNOCE 2016

SWINGOVÉ VÁNOCE 2016

Hudební výkon všech protagonistů byl excelentní, což oceňovalo publikum hlasitým voláním bravo téměř bez přestávky. Během swingování jsme zvyklí na rytmické pohupování zpěváků i hudebníků, ale to, co předvedl Felix Antonín Slováček, by mu mohli leckteří dvacátníci závidět. Krom mistrovské hry na saxofon, pro niž je uznávám nejen u nás, se totiž v Jablonci ukázal jako rozený tanečník.

XXIII. adventní koncert DPS Vrabčáci 2016

XXIII. adventní koncert DPS Vrabčáci 2016

Hosté pořadu: Bohuš Matuš a DPS Javořičky Plzeň.

Petr Bende & band - VÁNOČNÍ TURNÉ 2016

Petr Bende & band - VÁNOČNÍ TURNÉ 2016

Dobrou muzikou našlapaný večer si užili návštěvníci Městského divadla v Jablonci nad Nisou. Do místního kulturního stánku zavítal Petr Bende se svým Bandem, skupina Shadow Quartet a Jaroslav Samson Lenk. Společnost jim na jevišti dělaly dětské pěvecké sbory Vrabčáci, se sbormistrem Mgr. Pavlem Žurem a Slunečnice, pod vedením Radky Raimrové Samkové. Bende pokřtil CD, Samson Lenk byl kmotrem.

SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2016

SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2016

Krásný a neotřelý zážitek si odnesli v sobotu 5. 11. 2016 návštěvníci z Městského divadla v Jablonci nad Nisou. Akce s názvem Společně nejen na jevišti zpřístupnila handicapovaným svět prken, která znamenají svět. A lidem bez zdravotních omezení zase dovolil nahlédnout do života těch, které nějaká ta obtíž nezastaví.

Lucie Bílá 4. 10. 2016

Lucie Bílá 4. 10. 2016

Emotivním recitálem oslavila v úterý 4. 10. svoji dvacetiletou spolupráci s DPS Vrabčáci osmnáctinásobná Zlatá slavice Lucie Bílá.

Nadcházející představení

  • Na poslední chvíli
    2.6.2021 od 19 hodin

Naši partneři