FRIDA

24.10.2016 od 19 hodin

FRIDA

bratislavské hudobné divadlo TEATRO WÏSTENROT

Muzikál

Předprodej 15. 9.

Skupina ND

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Rudolf Geri - Daniel Hevier - Karol Vosátko
Režie:
Karol Vosátko
Hrají:
Katarína Ivanková, Tomáš Palonder, Marcel Ochránek/Jakub Ružička, Mirka Partlová/ Natália Puklušová a další.

"Malovat a milovat"

Původní slovenský muzikál s tvorbou hudebního skladatele Rudolfa Geriho a spisovatele, autora libreta a textů písní Daniela Heviera.

Životní příběh legendární mexické malířky Fridy Kahlo je plný  vášně, lásky, humoru, podmanivé hudby a tance. Prožijte ho na vlastní kůži.

Život a dílo excentrické malířky Fridy Kahlo a jejího životního partnera Diega Rivera jsou pro univerzálnost poselství přitažlivé i pro naši dobu.  Autoři tohoto díla se soustředili na hloubku myšlenek a vnitřní poselství, které bylo základním obsahem i oscarového filmu Frida Kahlo s okouzlující Salmou Hayek.

Sólisté a tanečníci v nápaditých kostýmech na fantastinující hudbu se živým orchestrem Vám předvedou oslavu neskrotného života jedné z nejvýznamnějších malířek 20. století.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • Rádio Contact

Naši partneři