FUNNY GIRL

9.2.2018 od 19 hodin

FUNNY GIRL

Divadlo F. X. Šaldy Liberec

Muzikál

Předprodej 1. 12.

Skupina ND

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Jule Styne, Isobel Lennart, Bob Merrill
Režie:
Jana Janěková
Hrají:
Jitka Osičková/Vendula Příhodová, Josef Guruncz/Michal Slaný, Milan Malinovski, Milan Hodný, Michaela Lohniská/Kateřina Macháčková, Orchestr Divadla F. X. Šaldy a další.

Slavný muzikál autorů Jula Styna (1905–1994) a Boba Merrilla (1921–1998), premiérovaný roku 1964, pojednává o skutečném příběhu nezapomenutelné herečky Fanny Briceové. S touto hvězdou se setkáváme na začátku její kariéry, nahlížíme do jejího komplikovaného vztahu s Nickem Arnsteinem, závidíme jejímu talentu, snažíme se porozumět jejím motivacím, sympaticky fandíme jejím úspěchům, přihlížíme jejím pádům, abychom se nakonec všichni jednoznačně, tak jako Nick Arnstein, do Fanny zamilovali. Muzikál je znám nejen díky svým nezapomenutelným melodiím, ale také díky slavné filmové adaptaci, ve které, stejně jako na Broadwayi, excelovala Barbara Streisand.

Dirigent: Jan Bubák

PŘEDSTAVENÍ SKUPINY ND PODZIM/ZIMA 2017/18   VEZMĚTE STARÉ ABONENTKY!!!

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři