GRAFFOVO KVARTETO

1.11.2017 od 19 hodin

GRAFFOVO KVARTETO

Vážná hudba

Předprodej 2. 10.

Skupina H

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Štěpán Graffe - housle, Lukáš Bednařík - housle, Lukáš Cybulski - viola, Michal Hreňo - violoncello

Patří mezi přední české soubory střední generace a navazuje na bohatou interpretační tradici české kvartetní školy. Soubor byl založen v roce 1997 a oceněn celou řadou laureátských titulů na mezinárodních soutěžích (Mezinárodní interpretační soutěž Beethovenův Hradec 1999; Mezinárodní soutěž komorních souborů ACT 2003 – Londýn, Velká Británie; Mezinárodní soutěž "Verfemte Musik" 2005 –Schwerin, Německo), za interpretaci kvartetů Leoše Janáčka pak obdržel dvakrát cenu Nadace Leoše Janáčka (2001, 2003). V roce 2005 získalo kvarteto zvláštní cenu francouzské asociace "Forum Voix Etouffés" a v roce 2008 prestižní Cenu Českého spolku pro komorní hudbu při České filharmonii a zařadilo se po bok držitelů této ceny, nejvýznamnějších českých komorních souborů.

Program: Pavel Haas - Smyčcový kvartet č.3, Antonín Dvořák - Smyčcový kvartet d moll, Jiří Pavlica - Smyčcový kvartet (premiéra), Leoš Janáček - Smyčcový kvartet č.2 "Listy důvěrné".

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři