HVĚZDA

13.12.2019 od 19 hodin

HVĚZDA

Studio Dva Divadlo Praha

Činohra

Předprodej 15. 10.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Patrik Hartl
Režie:
Patrik Hartl
Hrají:
Eva Holubová

va Holubová je HVĚZDA! Patrik Hartl, režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, napsal původní českou ONE WOMAN SHOW pro Evu Holubovou. Po unikátních představeních SHIRLEY VALENTINE (Simona Stašová), MŮJ BÁJEČNÝ ROZVOD (Eliška Balzerová) a CAVEMAN je v Jablonci další vynikající divadelní komedie jedné herečky.Komedie o fiktivní seriálové herečce se odehrává během nejdivočejšího týdne jejího života.

HVĚZDA s humorem odkrývá zákulisí českého showbyznysu a s nadhledem líčí osobní problémy neznámé herečky, která po pětatřiceti letech u oblastního divadla nečekaně zazáří v televizním seriálu. Ze záznamu: Jiří Bartoška, Zuzana Bydžovská, Marek Eben, Monika Zoubková, Jan Rosák, Michal Slaný, Jiří Mádl, Jana Stryková, Jaroslav Satoranský, Kryštof Hádek, Patrik Hartl, Vojtěch Kotek, Hynek Čermák, Petr Křiváček, Jakub Kohák, Bohdan Tůma, Kristýna Fuitová Nováková, Jiří Pomeje, Miloš Pokorný, Roman Ondráček

Délka představení: 1 hod. 40 min. - bez přestávky

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři