HVĚZDY NAD JEŠTĚDEM 2017

11.11.2017 od 17 hodin

HVĚZDY NAD JEŠTĚDEM 2017

Hudba

Předprodej 1. 9.

Informace

Odborná porota vybere na konci září 20 finalistů, kteří vystoupí v sobotu 11. 11. 2017 na finálovém večeru a zazpívají si po boku členů známé kapelySto zvířat, kteří ve světě showbyznysu září již řadu let. V odborné porotě finálového večera zasednou mimo jiné Martina Bárta (v roce 2017 soutěžila na Eurovision Song Contest 2017 v Kyjevě), Linda Finková (učí na Pražské konzervatoři populární zpěv) a zpěvák David Deyl.

Soutěží se ve třech kategoriích: do 12 let, 13 - 19 let, 20 a více let. Diváci rozhodnou svým hlasování (pomocí vstupenek) o držiteli Ceny diváka. 

I. KATEGORIE: BUŠOVÁ Tereza, HRDÁ Dorotea Lea, KAREISOVÁ Lucie, PILAŘ Jonáš, REGNER Jakub a OBEREROVÁ Sandra.

II KATEGORIE: BĚLONOŽNÍKOVÁ Veronika, ČERNÁ Dominika, DANIOVÁ Veronika, GLOSOVÁ Tereza, HEKRLOVÁ Andrea, HOCHMANOVÁ Berta Elisabeth, KONVIČKOVÁ Lenka, KOTRČOVÁ Eliška, KOVÁŘOVÁ Lucie, LUDVÍKOVÁ Alžběta, MERVARTOVÁ Michaela, PAUROVÁ Natálie, REZLEROVÁ Marie, SALFICKÁ Elena,  VACKOVÁ Alice a ZAMASTIL Tomáš.

III. KATEGORIE: DOČKAL Lubomír, DOTŘEL Matěj, HARISOVÁ Kristýna, ŠTANDEROVÁ Dorota a URBANOVÁ Veronika.

Akce se koná pod záštitou člena Rady Libereckého kraje Mgr. Pavla Svoboda a za finanční podpory Libereckého kraje.

Sponzoři  8. ročníku pěvecké soutěže „Hvězdy nad Ještědem“ 11. 11. 2017

Klenotnictví Jiří Mánek Jablonec n. N.

Prodejna Sladký sen, Jablonec n. N.

Firma JSB BIJOUX s.r.o. Jablonec n. N.

Pizezeria Franko Jablonce n. N.

Hotel Zlatý Lev Jablonec n. N.

Městské divadlo Jablonec n. N.

Lahůdkářská a cukrářská výrobna Magda Doležálková Jablonec n. N.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • Rádio Contact
  • Liberecký kraj

Naši partneři