Hvězdy nad Ještědem 2018

20.10.2018 od 17 hodin

Hvězdy nad Ještědem 2018

Hudba

Předprodej 3. 9.

Informace

Finálový večer pěvecké soutěže.

Na základě výběrových kol, která proběhla 12. a 13. 9. v jabloneckém divadle vybrala odborná porota tyto finalisty:

I. kategorie do 12 let: Douchová Stella, Hrdá Dorotea Lea, Janoušková Elen, Kareisová Lucie a Krátká Sofie.

II. kategorie 13 až 19 let:  

Daniová Veronika, Doktor Tomáš, Janatková Karolína, , Krátká Adéla, Kulhavý Tomáš, Paurová Natálie, Probošt Martin, Rezlerová Marie 

a Zamastil Tomáš.

III. kategorie 20 a více let: 

Bělonožníková Veronika, Dotřel Matěj, Harisová Kristýna, Kasajová Vladimíra, Klika Jan, Pešková Nicol, Spalková Karin a Urbanová Veronika.

Finálový večer se uskuteční v sobotu 20. 10. od 17 hodin. V odborné porotě zasedne mimo jiné i LINDA FINKOVÁ, DAVID DEYL A MICHAL KINDL.

Akce se koná pod záštitou náměstka Libereckého kraje Mgr. Pavla Svobody a za finanční podpory Libereckého kraje a Nadace Preciosa.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • Liberecký kraj
  • Nadace PRECIOSA

Naši partneři