IL CONGELATORE - ZMRAZOVAČ

7.10.2016 od 19 hodin

IL CONGELATORE - ZMRAZOVAČ

Kočovné divadlo Ad Hoc

Muzikál

Předprodej 22. 8.

Skupina DS

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Jan Duchek
Hrají:
Adam Caha, Jan Duchek, Anežka Habancová, Jiří Vedral, Petr Mikulka a další.

Divadelní hra Il Congelatore vtáhne publikum do USA za podivných časů prohibice. Ve třech jednáních vypráví o osudech dobře etablovaného mafiánského klanu a sleduje cesty přistěhovalců v Novém světě.

KOMEDIÁLNÍ OPERNÍ DRAMA plné napětí a morálních dilemat je prošpikováno hudebním géniem Verdiho, Pucciniho, Leoncavala, Bizeta a dalších mistrů. Romance a akce, živý orchestr, mrtvé mrtvoly. Přežijte v časech kmotrů a možná přijde i happy end. 

Scénář a texty písní: Jan Duchek

Dirigent a hudební nastudování: Lukáš Habanec 

Jeden ze členů tohoto divadelního souboru Jiří Vedral (Don, klávesy) je rodák z našeho kraje.

RECENZE

Kočovné divadlo Ad Hoc je seskupením hudebních a divadelních nadšenců, kteří část svého volného času věnují prknům, která znamenají svět. Divadelní soubor Ad Hoc nemá žádnou domovskou scénu a vyskytuje se nepravidelně v různých menších divadlech a klubech po celé republice. Členové souboru jsou studenti i pracující lidé z různých měst i krajů, které dohromady pojí přátelství a radost z divadla. Představení těchto ochotníků získalo řadu cen diváků i odborné poroty.

Představení se koná v rámci festivalu "Ochotnické divadlo v našem regionu"  a za finanční podpory Státního fondu kultury ČR a Libereckého kraje.

PRÉMIE SKUPINY DS

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • STÁTNÍ FOND KULTURY
  • Liberecký kraj

Naši partneři